گیم فا/ در جدیدترین اقدام شرکت توسعه‌دهنده‌ی راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، این شرکت اعلام کرد که بعد از حالت Battle Royal، امروز حالت جدیدی به این بازی اضافه می‌شود. بنابراین شاهد دومین حالت منتشر شده برای Red Dead Online خواهیم بود.

شرکت راک‌استار گیمز اعلام کرد که عنوان Red Dead Online، امروز حالت جدیدی را دریافت خواهد کرد. با توجه به صحبت‌های سازندگان این بازی که قبلا هم به صورت رسمی به انتشار حالت جدیدی برای این عنوان اشاره کرده بودند، این حالت جدید با نام Gun Rush عرضه می‌شود.

به نظر می‌رسد که این حالت نیز همانند حالت Battle Royal یا سبک جدیدی از آن باشد. طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان این بازی، این سبک با مفهوم حالت Battle Royal عرضه می‌شود و با این سبک در ارتباط است. در حالت Gun Rush بازی‌بازان باید در یک نقشه‌ی محدود به جمع‌آوری و یافتن سلاح بپردازند و با استفاده از آن‌ها با یکدیگر رقابت کنند.

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره شد این حالت شباهت بسیاری با سبک Battle Royal دارد و این بسیار مبهم است. البته که حالت Gun Rush تفاوت‌های زیادی با سبک Battle Royal دارد، اما تا زمان انتشار و تجربه کردن آن توسط بازی‌بازان هیچ چیز مشخص نخواهد شد.

لازم به ذکر است که سازندگان این بازی اعلام کردند که در این حالت توجه ویژه‌ای به سبک مخفی‌کاری شده است. این در حالی است که در حالت Battle Royal شما بیشتر سعی می‌کنید تا از سبک بقا (survival) استفاده کنید و این می‌تواند نقطه‌ی تمایز این دو حالت باشد؛ در حالی که به نظر می‌رسد این دو حالت کاملا مخالف یکدیگر عمل می‌کنند.

اما حالت جدید Gun Rush تنها یک محتوای اضافی نیست، بلکه این حالت ویژگی‌های دیگری را نظیر داستان جدید، چالش‌های روزانه‌، رویداد‌های پویا، لباس‌ها و اسلحه‌های جدید به همراه یک سری تغییرات را به بازی اضافه می‌کند.

البته جای تعجب ندارد که شرکت راک‌استار گیمز با این سطح بالا از عنوان Red Dead Online پشتیبانی می‌کند. این شرکت امتحان خود را برای پشتیبانی پنج ساله از بازی Gta Online پس داده است و این دقیقا همان چیزی است که هواداران این شرکت از آن انتظار دارند.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید