ترنجی/ یک هفته پیش بود که در خبرها خواندیم آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ رسما در نسخه پایدار ارایه شد. این آپدیت برای منطقه آلمان ارایه شده بود و حالا شاهد این هستیم که آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ به صورت رسمی برای امارات عرضه شده است. در ادامه با ما همراه باشید

همانطور که در اسکرین شات بالا می بینید، آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ برای منطقه امارات ارایه شده است. عموما دستگاه های ایران هم رام امارات دارند و از همین نظر این می تواند برای کاربر بازار ما اهمیت داشته باشد. البته مدتی هست که سامسونگ رام تهران را برای موبایل های که تقریبا رسمی (!) به ایران می فرستد، می دهد.

در این اسکرین شات حجم آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ برابر ۱.۶ گیگابایت است و رابط کاربری جدید سامسونگ One UI نیز با این آپدیت ارایه خواهد شد. همانطور که در لیست تغییرات آپدیت مذکور می بینید، بخش اعظم نرم افزارهای پیش فرض سامسونگ هم در این آپدیت دستخوش تغییرات شده اند.

شماره ساخت آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ برابر N960FXXU2CSA2 است و رابط کاربری One UI با آن عرضه می شود.

در حال حاضر آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ در امارات به صورت OTA عرضه شده و کم کم به بازارهای دیگر خواهد رسید. این ارایه سریع تر از نقشه راه ارایه آپدیت اندروید ۹ سامسونگ است. نظر شما چیست؟


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی