آخرین خبر/ سامانه ارائه خدمات آنلاین؛ توسط یکی از شرکت های فناور ایرانی و حاصل تلاش تیمی از محققان دانشگاه شهیدبهشتی ، رونمایی شد.
مهندس میرزایی از مجریان این طرح روزگذشته درنشست خبری معرفی سامانه ارائه خدمات آنلاین گفت : با توجه به طرح دولت برای حرکت به سمت اجرایی کردن پروژه دولت الکترونیک ؛ طراحی نرم افزار و سامانه ارائه خدمات انلاین ازحدود دوسال پیش و با همکاری تیمی از محققان دانشگاه شهید بهشتی کلیدخوردو امروز این نرم افزار با ارائه بیش از 20 شاخه مختلف از خدمات به صورت انلاین و با همکاری حدود 400 مجموعه ازشرکت های ارائه کننده خدمات و اصناف گوناگون و نیز گردآوری بیش از 4500 متخصص ؛ طیف وسیعی از خدمات خانگی و اداری را به صورت انلاین ارائه می کند.

وی با بیان این که این شرکت فناور، با طراحی نرم افزار "کنترات "موفق به دریافت نشان زیست بوم خلاق از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری شده است افزود : این نرم افزار مبتنی بر برنامه react native به عنوان یکی از به روز ترین زبان های برنامه نویسی دنیاست که امکان اتو آپدیت را به کاربر می دهد. به گفته وی کاربران بامراجعه به ادرس www.contrat.app و استفاده از این نرم افزار، با صرف کمترین هزینه و زمان می توانند به طیف وسیعی از خدمات آموزشی ، پزشکی ؛ اورژانس؛ خدمات ساختمانی ؛ خدمات اتومبیل ؛ تعمیر لوازم خانگی و...دسترسی داشته باشند. وی از فعال سازی این سامانه در بیش از 10 استان کشور و شهرهایی از جمله تهران ، مشهد؛ شیراز ، اصفهان، گرگان ، البرز تبریز و... خبر داد .


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید