دیجیاتو/ در فاصله یک ماه مانده به پرده برداری از سری گلکسی اس ۱۰ تصاویری از آنها منتشر شده که تغییر قابل توجه طراحی در پرچمدارهای سامسونگ را به تصویر می کشد. علاوه بر این خبرهایی از باتری قدرتمند این محصولات نیز به گوش می رسد.

منبع این تصاویر ایوان بلس است که بارها خبره بودن در افشای اطلاعات مربوط به گوشی های هوشمند را ثابت کرده است. جدیدترین ارمغان بلس به تصاویر گلکسی اس ۱۰، اس ۱۰ پلاس و «اس ۱۰ اِی» در قاب های شفاف مربوط می شود.

واضح است که گلکسی اس ۱۰ ای با بهره بردن از دوربین دوگانه، نمایشگر کوچکتر و پنل حفره دار ارزانترین نسخه در این خانواده خواهد بود. دو مدل دیگر اما از ماژول دوربین سه گانه برخوردارند و تفاوت اصلی آنها به دوربین سلفی دوگانه در نسخه پلاس محدود می شود.
گلکسی اس ۱۰

برخلاف گلکسی A9 2018 که دوربین چهارگانه آن در سمت چپ پنل پشتی و به صورت عمودی پیکربندی شده بود، دوربین سه گانه سری گلکسی اس ۱۰ در قالب افقی تنظیم شده است. سایز دقیق این محصولات تا کنون مشخص نشده اما بر اساس این تصویر می توان پی برد که گلکسی اس ۱۰ ای (عکس اول گالری) کوچکترین و اس ۱۰ پلاس (عکس سوم گالری) بزرگترین بدنه را خواهند داشت.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید