دنیای بازی/ به نظر می‌رسد که این روزها کاربران رایانه‌های شخصی، کمتر از هر کس دیگه‌ای بابت خبر انتشار بازی مورتال کامبات ۱۱ (Mortal Kombat 11) هیجان‌زده باشند، البته باید به آن‌ها هم حق داد، از آن‌جایی که نسخه رایانه‌های شخصی بازی‌های Mortal Kombat X و Injustice 2 ضعیف‌تر از نسخه‌های کنسول بودند.

شرکت بازی‌سازی NetherRealm، وعده داده که دیگر همچین اتفاقی تکرار نخواهد شد. پاولو گارسیا (Paulo Garcia)، رئیس طراحان بازی مورتال کامبات۱۱، به کاربران رایانه‌های شخصی اطمینان داد که شرکت لهستانی QLOC، از افتادن اتفاقی مشابه بازی‌های Mortal Kombat X و Injustice 2 جلوگیری کند. شرکت QLOC، شرکتی است که قرار است نسخه رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat 11 را پورت کند. بازی‌های Mortal Kombat XL و Injustice 2 را نیز این شرکت برای نسخه رایانه‌های شخصی پورت کرد و باعث شد که به نسبت زمان انتشارشان بهتر شوند، به همین خاطر کاربران رایانه‌های شخصی ذهنیت مثبتی نسبت به آنها دارند.

برنامه‌ای که الان برای نسخه رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده، این است که تمامی به‌روز رسانی‌ها و بسته‌های الحاقی این بازی، تقریبا با همان سرعتی که برای کنسول‌ها عرضه می‌شوند برای رایانه‌های شخصی هم عرضه شوند؛ البته، ممکن است کمی تاخیر داشته باشند. ما هم امیدواریم که بین عرضه به‌روز رسانی‌ها و بسته‌های الحاقی کنسول و رایانه‌های شخصی تنها کمی فاصله باشد و همانند نسخه‌های قبلی بازی، کاربران رایانه‌های شخصی ماه‌ها منتظر نمانند.

Mortal Kombat 11 قرار است در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید