باشگاه خبرنگاران/ تنها یک ماه پیش از رونمایی رسمی خانواده گلکسی S10، عکس‌های گلکسی S10E، گلکسی S10 و گلکسی +S10 در فضای مجازی منتشر شدند.

شرکت سامسونگ در حال آماده سازی برای رویداد "آنپکد" (Unpacked) است. برگزاری این رویداد برای تاریخ ۲۰ فوریه برنامه ریزی شده است. اگر چه ما هنوز یک ماه تا رونمایی بزرگ خانواده سامسونگ گلکسی S10 فاصله داریم، یک عکس در فضای مجازی منتشر شده که به وضوح تصویر گوشی‌های جدید این شرکت را نشان می‌دهد.

این تصاویر توسط ایوان بلاس منتشر شده است. هنگامی صحبت از اطلاعات فاش شده از گوشی‌های پرچمدار به میان می‌آید، ایوان بلاس یکی از معتبرترین منابع است. این عکس تصویر سه عضو از خانواده گلکسی را نشان می‌دهد. از سمت چپ به راست گوشی‌های گلکسی S10E، گلکسی S10 و گلکسی +S10 در تصویر دیده می‌شوند. همه آن‌ها نیز در کیس‌ها شفاف قرار دارند.

کاملا مشخص است که گوشی گلکسی S10E ارزان‌ترین عضو این خانواده سه نفره است. دلیل این ارزانی، وجود دوربین دوگانه، صفحه نمایش کوچک‌تر و حفره سلفی روی آن است. دو مدل دیگر دارای دوربین‌های سه‌گانه هستند. البته در حالی که مدل معمولی گلکسی نیز S10 دارای حفره روی صفحه نمایش برای دوربین سلفی است، گلکسی +S10 دارای دو دوربین در جلوی خود است که زیر صفحه نمایش قرار دارند.

بر خلاف دوربین چهارگانه گلکسی A9 که به صورت عمودی پشت گوشی قرار دارد، دوربین‌های هر سه گوشی جدید سامسونگ به صورت افقی طراحی شده‌اند. با وجود این که ما از عکس‌ فاش شده متوجه کوچک‌تر بودن اندازه گلکسی S10E شده‌ایم و می‌دانیم گلکسی +S10 بزرگ‌ترین عضو این خانواده سه نفره است اما هنوز از اندازه دقیق هیچ کدام از آن‌ها اطلاعی نداریم.

در کنار گوشی‌هایی که در تصویر فاش شده آن‌ها را دیدیم، سامسونگ قصد دارد یک نسخه از گلکسی S10 را معرفی کند که قابلیت پشتیبانی از 5G را دارد. البته هنوز معرفی این گوشی با دیگر اعضای خانواده گلکسی S10 مشخص نیست.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی