انتخاب/ شریل سندبرگ؛ بانوی اول فیسبوک در جدیدترین سخنرانی خود در آلمان به شکلی صادقانه در مورد چالش های فیسبوک برای انطباق با انتظارات اتحادیه اروپا اعتراف و تصریح کرد به زودی این مشکلات را حل خواهد کرد.

شریل سندبرگ در سخنان خود درمورد حفظ حریم خصوصی کاربران به نکاتی مهم اشاره و تاکید کرد که فیسبوک پس از ماجرای کمبریج آنالیتیکا باید تمام تلاش خود را برای بهبود عملکرد، به کار ببندد.

سندبرگ اقداماتی را که فیسبوک برای به دست آوردن مجدد اعتماد کاربران انجام داده است را مشخص کرد. وی علام کرد که فیسبوک باید بسیار سخت کار کند تا بتواند دولت های اروپایی را متقاعد کند که روند فعالیت های فیسبوک تغییر کرده است و البته بتواند این شرکت را از جریمه ها بازدارد.

به نظر می رسد که بالاخره سندبرگ و سایر مدیران ارشد فیسبوک متوجه شده اند که یکی از اولین ترفندهای موفقیت نزد اذهان عمومی لفاظی در سخنرانی عمومی و تکرار سخنان است.

از لحاظ تئوری، تکرار راهی برای اطمینان از این است که پیام شما واقعی و بر پایه حقیقت است. این روش برای متقاعد کردن مخاطبان به صحت تفکر شما مورد استفاده قرار می گیرد.بر همین اساس است که مدیرعملیات فیسبوک شریل سندبرگ سعی کرد تا قدرت تکرار را در سخنرانی خود در آلمان استفاده کند.

سندبرگ در کنفرانس DLD در مونیخ که نوعی کنفرانس برای نخبگان دیجیتالی قبل از مجمع اقتصادی جهانی در داووس است این سخنرانی را انجام داد او در جریان این سخنرانی بسیاری از مشکلات فیسبوک پس از ماجرای کمبریج آنالیتیکا را موشکافانه نقد کرد.

او به مخاطبان مونیخ گفت: "فضای فیسبوک، طی چند سال گذشته بسیار سخت و سنگین است." "ما باید هر چه سریعتر همه سوء استفاده ها را متوقف کنیم و باید برای محافظت از اطلاعات افراد بهتر عمل کنیم. ما به اشتباهاتمان اعتراف کرده ایم. "

سندبرگ موضع تهاجمی اروپا را درمورد حفظ حریم خصوصی ستایش کرد و اعلام کرد که فیسبوک همه تلاش خود را برای نزدیک شدن به معیارهای اتحادیه اروپا به کار خواهد بست.او گفت: "ما می دانیم که باید بهتر عمل کنیم"، و افزود که این شرکت سعی در جلب اعتماد کاربران دارد.

او در ماه آوریل، ژوئن و در جلسات کمیته اطلاعاتی مجلس سنا در ماه سپتامبر نیز در سخنانی مشابه گفت: «ما باید بهتر عمل کنیم.» جالب است بدانید مدیرعامل فیسبوک مارک زاکربرگ نیز این عبارت را طی سال 2018 بارها تکرار کرده است.آلمان در زمینه تنظیم مقررات برای فیسبوک تهاجمی ترین کشور بوده است.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی