شهر سخت افزار/ یکی از شخصیت‌هایی که از نسخه‌های اولیه بازی مورتال کمبت در بازی حضور داشته، شخصیت خزنده یا همان Reptile بوده که با زرهی سبز رنگ و استفاده از سم‌‎های فسفری می‌توانست شخصیتی جذاب برای کاربران باشد.

بنابر گزارش DualShockers، اخبار جدیدی که با بررسی کامنت‌های توسعه‌دهندگان این بازی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد یکی از توسعه دهندگان بخش هنری بازی به صورت سهوی از حضور شخصیت خزنده در بازی MK11 صحبت کرده است.

کامنتی که در این مورد نوشته شده به شرح زیر است:
اسکارلت وارد شده، چند ضربه نواخته و سپس بازمی‌گردد ... سپس در اینجا راهی وجود دارد که شبیه به آن است که شما بتوانید توپ اسیدی Reptile را فعال کنید. این حالت بسیار نوستالژیک است. شما در اینجا یاری‌رسانانی دارید که می‌آیند و به شما در شرایط حساسی که قرار گرفته‌اید کمک می‌کنند. این اتفاق جذابی خواهد بود و ما از وقوع آن بسیار خوشحالیم.

البته همانطورکه می‌دانید این یک تأیید نهایی برای ورود شخصیت خزنده و یا همان Reptile به بازی نیست و باید در این خصوص تأییدات با مراتب بالاتری صورت گیرد. اما با این حال می‌توانیم به این مورد اشاره کنیم که شخصیت خزنده در سری بازی‌های مورتال کمبت تا به امروز همان Reptile بوده که زره سبز داشته، سری که نقابی سبز دارد و اگر هنگام نبرد با زد کدهای فنون ویژه در صدد استفاده از پرتاب آب دهان اسیدی او بودیم، نقاب از سر بداشته و صورت مارمولک‌گونه آن هویدا می‌شد.

همچنین این شخصیت زمین‌های نبرد مخصوص به خود را هم داشت و شاید با ورود او به بازی میدان‌های نبرد جدید با حوض‌های اسیدی نیز دوباره به بازی مورتال کمبت بازگردند.

به هر حال بیش از سه ماه تا معرفی نسخه نهایی بازی باقیمانده و مطمئناً تا به آن روز خبرهای بیشتری در خصوص شخصیت‌های بازی منتشر خواهد شد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی