دیجیاتو/ ظاهرا تلگرام سال جدید را جدی گرفته و قراره در آپدیت جدید خود ویژگی های بسیاری را به این پیام رسان محبوب اضافه کند. همان طور که پیش از این پاول دورف قول داده بود در سال ۲۰۱۹ آپدیت های متنوعی را عرضه کند و خواسته های کاربرانش را عملی کند.

در ادامه شما را با ویژگی های جدید این پیام رسان آشنا می‌کنیم.

تنظیم سطح دسترسی در گروه‌ها
حالا ادمین‌های گروه‌ها می‌توانند جلوی ارسال انواع خاصی از محتوا توسط اعضا را گرفته یا به طور کلی امکان ارسال پیام توسط آن‌ها را مسدود کنند.

امکان بازگردانی چت‌های پاک شده
اگر سهوا صفحه گفتگویی را پاک کنید، حالا تا 5 ثانیه بعد از این کار مهلت دارید که چت پاک شده را برگردانید.

افزایش ظرفیت گروه‌ها
گروه‌های تلگرامی حالا تا سقف 200 هزار نفر عضو گنجایش دارند.

اگر به اموجی های دیگر پلتفرم ها هم علاقه داشته باشید در آپدیت جدید می‌توانید از آنها استفاده کنید. همچنین از این پس می‌توانید مخاطبین خود را بر اساس حروف الفبا یا آخرین زمان بازدید مرتب کنید.

از دیگر ویژگی های این آپدیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بارگذاری سریع‌تر تصاویر بندانگشتی
تلگرام در این نسخه حجم تصاویر بندانگشتی را کاهش داده تا وقتی فایل‌های حجیم دریافت می‌کنید، پیش از اتمام دانلود در عوض مواجه شدن با یک مربع خالی تصویری مات از فایل نهایی را ببینید.

نوار جستجو، حالت تاریک و تغییرات عکس پروفایل
نوار جستجو در نسخه iOS و تم تاریک پیش‌فرض نسخه اندروید در این آپدیت دستخوش یک سری تغییرات ظاهری شده‌اند. ضمنا نسخه اندروید حالا به شما اجازه می‌دهد که در حین ساخت حساب کاربری برای پروفایل‌تان عکس در نظر بگیرید.

تغییرات نسخه دسکتاپ
تنظیمات دسترسی جدید برای ادمین‌های گروه‌ها برای نسخه دسکتاپ تلگرام هم ارائه شده. همچنین نسخه 1.5.8 پشتیبانی از دانلود خودکار فایل‌ و موزیک را هم فراهم کرده است.

آیا دستگاه شما این آپدیت را دریافت کرده است؟ نظر شما درباره قابلیت های آن چیست؟


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی