گیم فا/ امروز بالاخره رده‌بندی سنی بازی Far Cry New Dawn مشخص شد و به نظر می‌رسد که این نسخه نیز درجه‌ی بزرگسال را دریافت کرده است. با گیمفا و جزئیات این خبر همراه باشید.

سری Far Cry پس از عرضه‌ی نسخه‌ی سوم همیشه جزو پرچمداران سبک شوتر اول‌شخص محسوب شده است. هر نسخه از این سری با دنیایی زیبا و البته کاراکتر منفی شگفت‌انگیز با شخصیت‌پردازی بی‌نظیر عرضه می‌شود و مرحمی بر دل هوادارن سبک شوتر اول شخص می‌شدند. جدیدترین نسخه‌ی این سری هم از خارج از قاعده‌ی مذکور نیست.

امروز سازمان ESRB رده‌بندی سنی این بازی را مشخص کرده است و باید بیان کرد که همانند نسخه‌های قبلی شاهد یک عنوان با رده‌بندی سنی بزرگسالان هستیم. در قسمت زیر می‌توانید جزئیات این رده‌بندی را مطالعه کنید.

بازی Far Cry New Dawn یک بازی شوتر اول‌شخص است که شما در آن نقش یک افسر امنیتی را دارید که به منطقه‌ای فرستاده می‌شود تا افرادی را نجات دهید. بازی در جهانی آزاد و پس از یک جنگ اتمی روایت می‌شود و شما در آن می‌توانید به گشت و گذار بپردازید، ماموریت‌های مختلفی را انجام دهید، گروگان‌ها را نجات دهید و کارهای بسیار دیگری را انجام دهید. بازی‌باز با اسلحه‌های مختلف از جمله کلت و مسلسل‌ با دشمنان به مبارزه می‌پردازد و این مبارزات با افکت خون به صورت واقع‌گرایانه به نمایش در می‌آیند. حملات مخفیانه نیز که با چاقو انجام می‌دهید، در بازی وجود دارد. میان‌پرده‌های بازی نیز شامل موارد خشن دیگری است، برای مثال فردی با شلیک شات‌گان به صورت کاملا واقع‌گرایانه به قتل می‌رسد. در طول گیم‌پلی نیز کاراکتر اصلی از مشروبات الکلی استقاده می‌کند. کلمات زشت نیز در بازی به کررات استفاده می‌شود.

بازی Far Cry: New Dawn در تاریخ جمعه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ مصادف با ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی، در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

اپليکيشن 4k
آگهی