گیم فا/ دقایقی پیش تریلر زمان عرضه‌ی بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شده که بخش‌های مختلفی از بازی را به تصویر می‌کشد.

همان‌طور که اطلاع دارید، دو روز دیگر بازی جدید Resident Evil 2 Remake به طور رسمی توسط شرکت کپکام (Capcom) منتشر خواهد شد. بازی Resident Evil 2 Remake به عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری میلای به شمار می‌رفت که قرار بود موفقیت‌های زیادی به دست آورد. چندی پیش با انتشار لیست نمرات رسمی بازی و مشخص شدن نقدهای منتقدان، مطمئن شدیم که این سری بازی بهتر از از هر وقت دیگر، به ریشه‌های قبلی خود بازگشته و می‌تواند دوباره طرفداران سبک ترس و بقا را خوشحال کند.

البته پیش از این نسخه‌ی Biohazard به دست کاربران رسیده بود تا بتواند تغییر و تحولی در این مجموعه ایجاد کند. این نسخه نیز با موفقیت بسیار خوبی همراه بود اما بازی Resident Evil 2 Remake با دریافت متای فوق العاده، وضعیت این اثر را به طور کامل تغییر داد و حال نگاه کاربران متفاوت شده است. شما می‌توانید از اینجا، به مطالعه‌ی لیست نمرات بازی بپردازید. این بازی برای اولین بار در جریان مراسم E3 2018 معرفی گردید و با استقبال کاربران همراه بود. نکته قابل توجه این است که این عنوان، تنها یک بازی بازسازی شده‌ی عادی نخواهد بود و پایه‌ی گیم‌پلی بازی به طور کامل و از ابتدا بازسازی شده است. همچنین تغییرات قابل توجه‌ای در زاویه‌ی دید و کنترل شخصیت‌ها ایجاد شده تا نتیجه‌ای بهتر و لذت بخش‌تر به کاربران ارائه شود. بدون شک با مشاهده ی تریلرها و ویدئوهای بازی، حتما متوجه گرافیک فوق العاده‌ی بازی و کیفیت بالای بافت‌ها شده‌اید. با تمامی این‌ها، این اثر نسبت به بازی‌های جدید اخیر، کم‌حجم‌تر خواهد بود و تقریبا به طور میانگین برروی دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، حجمی حدود ۲۵ گیگابایت خواهد داشت.

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار اطلاعاتی از به‌روزرسانی روز اول بازی اشاره کرد. کپکام اشاره نمود که این به‌روزرسانی کم‌حجم، در زمان عرضه در دسترس خواهد بود و مشکلات و باگ‌های نخستین بازی را به طور کامل برطرف خواهد کرد. همچنین عملکرد کلی بازی بهبود خواهد یافت.

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید