شهر سخت افزار/ پرچمداران بعدی سری اس سامسونگ یکم اسفند معرفی و هفدهم اسفند روانه بازار خواهند شد. کاربران قادر خواهند بود پس از معرفی رسمی اقدام به پیش خرید مدل‌های جدید کنند. اما یکی از مدل‌ها با اندکی تاخیر روانه بازار خواهد شد.

به نظر می‌رسد یکی از مدل‌های گلکسی اس 10، اندکی با تاخیر روانه بازار خواهد شد. بر اساس اطلاعات بدست آمده از صفحه فیلیپین وبسایت سامسونگ نسخه یک ترابایتی گلکسی اس 10 پلاس جمعه 24 اسفند با یک هفته تاخیر نسبت به سایر مدل‌ها روانه بازار خواهد شد.

انتظار می‌رود این مدل‌ گران‌ترین نسخه پرچمدار جدید سامسونگ باشد که علاوه بر مقدار خیره کننده 1 ترابایت حافظه داخلی، دارای 12 گیگابایت حافظه رم نیز هست. صفحه مذکور اطلاعاتی درباره 3 مدل دیگر (Galaxy s10، Galaxy S10+ و Galaxy S10e) به ما نمی‌دهد. با این حال دلیلی برای باور نکردن تاریخ 17 اسفند به عنوان زمان عرضه این 3 مدل وجود ندارد.

تا جایی که می‌دانیم، نسخه محدود گلکسی اس 10 پلاس قیمتی در حدود 1500 دلار امریکا خواهد داشت. این در حالی است که سه مدل +Galaxy S10، Galaxy S10 و Galaxy S10e به ترتیب 1000، 900 و 750 دلار قیمت خواهند داشت.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی