گجت نیوز/ بزرگترین سازنده گوشی در دنیا قصد دارد فردا دهمین نسل از خانواده گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود را معرفی کند. گرچه هنوز تا معرفی گلکسی اس 10 زمانی اندک باقی مانده، اما تقریبا همه مشخصات و ظاهر گوشی لو رفته است. با وجود این آیا هنوز منتظر رویداد گلکسی اس 10 هستید؟

قطعا گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 10 یکی از جذاب‌ترین دستگاه‌های سال 2019 است که انتظار معرفی آن را در نمایشگاه WMC 2019 داریم. سامسونگ در این سال‌ها حضوری بسیار موفق داشته و علاقه مندان به دنیای فناوری بار دیگر مشتاقانه منتظر رویداد گلکسی اس 10 و معرفی دهمین نسل از خانواده گلکسی اس هستند. سامسونگ موفق شد تا با شکست رقبایش یعنی نوکیا و پس از آن اپل به بزرگترین و پرفروش‌ترین سازنده گوشی هوشمند در دنیا تبدیل شود و باید دید دهمین مبارز از نسل گلکسی اس می‌تواند در عصر قدرتنمایی گوشی‌های چینی، مقتدرانه پرچم سامسونگ را بالا نگه دارد یا خیر.

اما آیا علاقه مندان با وجود اینکه افشاگری‌های نسبتا زیادی درباره گوشی شد، همچنان منتظر آن هستند یا خیر؟ جالب است بدانید حجم اطلاعات فاش شده از گلکسی اس 10 آنقدر زیاد است که برخی می‌گویند در مراسم رونمایی رسمی گوشی چیزی برای معرفی نمانده است. با این حال می‌دانیم سامسونگ هنوز چند چشم بندی دیگر در آستین خود دارد که در رویداد گلکسی اس 10 آن‌ها را رو خواهد کرد. حتی اگر اینطور نباشد، دست کم خود مراسم رونمایی بسیار جذاب بوده و مطمئنا بینندگان زیادی خواهد داشت.

شما نسبت به رویداد گلکسی اس 10 چه حسی دارید؟ آیا جزئیات فاش شده همچون یک اسپویلر در ذوقتان زده یا منتظر هستید سامی برای دهمین بار شما را غافلگیر کند؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید