وین فون/ با عرضه Apex Legends شاید همه آن را برجسته‌ترین و بزرگ‌ترین بازی در زمینه بازی‌های سبک بتل رویال بدانند اما Fortnite در حال حاضر هنوز هم محبوب‌ترین بازی ویدیویی در کل دنیا است و هنوز هم از این جایگاه پا پس نکشیده. Epic Games اخیرا اعلام کرده که این بازی در طی برگزاری کنسرت Marshmello که همین اواخبر برگزار شد، با ۱۰ میلیون بازیکن و به طور دقیق‌تر با ۱۰.۷ میلیون بازیکن که به صورت همزمان در این بازی وارد شده بودند، رکورد تازه‌ای برای خودش به ثبت رسانده است.

البته که این میزان، رکوردی بوده که به دلیل برگزاری چنین رویداد بزرگی، توانست جهش زیادی برای این بازی به همراه داشته باشد که البته ذات برگزاری چنین رویدادی را هم قابل توجه باقی می‌گذارد. همچنین Epic Games از طریق Variety تایید کرد که عنوان Fortnite رکورد خودش را در زمینه تعداد بازیکنان همزمان بهبود بخشیده و بالاتر برده است که این میزان ۷.۶ میلیون بازیکن بوده که به طور یکجا در روز یکشنبه گذشته وارد این بازی شده‌اند. برای یادآوری هم بد نیست اشاره کنم که بالاترین رکورد تعداد بازیکنان همزمان برای بازی Apex Legends در حال حاضر ۱ میلیون نفر به طور همزمان است که بیشترین تعدادی است که این بازی تا به حال موفق به دسترسی به آن شده است. بنابراین باید بدانید که Apex Legends هنوز هم موفق نشده کار Fortnite را یکسره کند و هنوز برای انجام این کار باید تلاش بیشتری کند چون حتی به انجام این کار نزدیک هم نشده. این موضوع با توجه به این حقیقت است که Fortnite ظاهرا در حال حاضر در محبوب‌ترین زمان خود به سر می‌برد. این آمار و ارقام به سادگی نشان می‌دهد که حتی بدون نیاز به عرضه روی پلتفرم‌های جدید، یا برگزاری رویداد‌های تازه، Fortnite در حال لذت بردن از مشارکت عده کثیر و بی شماری از بازیکنان در سراسر دنیا است تا هر روز موفقیت‌های بیشتری به کلکسیون موفقیت‌ها و رکوردهای این بازی اضافه کند.

Fortnite در حال حاضر برای هر پلتفرمی که شما فکرش را کنید، در دسترس قرار دارد که از این جمله می‌توان به پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، مک و همینطور گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS اشاره کرد.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید