انتخاب/ فیس بوک قصد دارد به زودی مسیرهای بازی گیمرها را تسهیل کند. درواقع به زودی شاهد امکان جستجو و مشاهده سریعتر بازی ها توسط بازیکنان حرفه ای خواهیم بود.

بسیاری از کاربران فیس بوک علاقه خاصی به بازی های آنلاین دارند و بر همین اساس است که فیس بوک نیز مسیر دسترسی این افراد به بازی های مورد علاقه آنان را تسهیل می کند. بر این اساس از این پس گیمرها یک میانبر را در نوار کاربری شخصی برنامه های خود مشاهده می کنند.

بر اساس اعلان فیس بوک در نوار کاربری و در بالای صفحه نمایش برای اندرویدی ها و پایین صفحه برای آیفونی ها این گزینه ظاهر می شود. این میانبر تنها برای افرادی که وقت خود را صرف بازی، تماشای فیلم های بازی و تعامل در گروه های بازی می کنند، ظاهر خواهد شد.

البته در حال حاضر کاربران می توانند به برگه بازی دسترسی پیدا کنند، اما ابتدا باید روی منوی بوک مارک فیس بوک کلیک کنند و از طریق آیکون های دیگر برای پیدا کردن بازی حرکت کنید. حرکت جدید فیس بک نشان می دهد که چگونه فیس بوک، که توسط تعدادی از رسوایی ها آسیب دیده است، تلاش می کند کاربران را به صرف زمان بیشتری در شبکه های اجتماعی تشویق کند. این بخشی از تلاش های فیس بوک برای ارائه کنترل بیشتر به کاربرانی است که علاقه زیادی به بازی دارند.

سال گذشته نیز فیس بوک نوار کاربری برنامه را دوباره طراحی کرد تا میانبرهای شخصی را برای ویژگی هایی که مردم بیشتر از آن استفاده می کنند نمایش دهند. بیش از 700 میلیون کاربر در فیس بوک بازی می کنند، فیلم تماشا می کنند و در گروه های مختلف بازی می کنند. به گفته شرکت فیسبوک، بخش بازی در نوار کاربری فیسبوک طی هفته های آینده منتشر خواهد شد. البته فیسبوک طی یک ماه گذشته این بخش را برای برخی از کاربران فعال کرده است تا وضعیت را به شکل آزمایشی بررسی کند.بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید