سخت افزار/ تنها 6 روز به زمان معرفی پرچمداران جدید هوآوی باقی مانده است و تا امروز تصاویر زیادی از طراحی احتمالی اعضای این خانواده منتشر شده است، اما در جدیدترین خبر، تصاویری از قاب‌های رسمی این گوشی در وب‌سایت یک فروشگاه در انگلستان منتشر شده است و طراحی ظاهری آنها را به همراه بخشی از مشخصاتشان لو داده است.

تصاویری از قاب‌های دو گوشی سری P20 منتشر شده است که استفاده از دوربین‌های چندگانه در قاب پشتی را هر دوی آنها را با چیدمان عمودی در گوشی سمت چپ بالا تأیید می‌کند. تصاویر تأیید می‌کند که نسخه پرو دارای دوربین چهارگانه است، در حالیکه نسخه P30 استاندارد دوربینی سه‌گانه خواهد داشت.

در خبرهای قبلی اعلام شده بود که P30 دارای جک 3.5 میلیمتری هدفون در لبه پایینی خود است در حالیکه نسخه به جای آن پورت مادون قرمز خواهد داشت. حالا با تصاویری که امروز از کیس‌های این دو گوشی منتشر شده، خبرهای قبلی تأیید می‌شود. علاوه‌براین جایگاه کلیدهای تنظیم صدا و پاور در لبه سمت راست هر دو گوشی نیز با این تصاویر تأیید شده است.

همانطور که پیش‌تر اعلام کردین هوآوی دو گوشی P30 و P30 Pro را در روز 26 مارچ (6 فروردین) در رویدادی در پاریس معرفی خواهد کرد. مشخصات کلی این دو گوشی که تا امروز از آنها لو رفته است را می‌توانید در جدول مشاهده بفرمایید:

طبق گزارشات نسخه استاندارد با قیمت پایه 750 یورو و نسخه پرو 930 یورو به فروش خواهد رسید و گرانقیمت‌ترین نسخه از آنها 1030 یورو خواهد بود.
بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی