سخت افزار/ مایکروسافت پایان پشتیبانی خود از ویندوز 7 را در اعلانی به کاربران این نسخه اعلام کرده و کاربران را از این موضوع مطلع ساخته که وقت زیادی ندارند. همانطور که می دانید مایکروسافت اعلام کرده بود که در تاریخ 14 ژانویه 2020 تمامی پشتیبانی های خود را از ویندوز 7 به پایان خواهد رساند و بارها این موضوع را به کاربران ویندوز 7 اعلام کرده بود تا بتواند این کاربران را از ویندوز 7 به ویندوز 10 انتقال دهد.

مایکروسافت از کاربران تقاضا دارد که سیستم عامل های خود را حتما ارتقا دهند تا از قابلیت های امنیتی بیشتری بهره مند شوند. از آنجایی که کاربران ویندوز 7 به هیچ روشی از این نسخه دل نمی کنند در نتیجه مایکروسافت نیز تصمیم خود را قطعی کرده و به تازگی اعلانی را برای کاربران ویندوز 7 به نمایش گذاشته و هشدار داده که این نسخه در آینده ای نزدیک دیگر پشتیبانی نخواهد شد.

باید اشاره کنیم که پایان پشتیبانی از ویندوز 7 به معنی عدم دریافت بروزرسانی های امنیتی خواهد بود و این موضوع کاربران را به خطر خواهد انداخت پس بهتر است که همه کاربران هرچه زودتر به ویندوز 10 رو بیاورند. البته این موضوع به نفع مایکروسافت نیز خواهد بود و باعث می شود که کاربران ویندوز 10 بیش از 800 میلیون افزایش یابند. البته در حال حاضر هم تعداد کاربران ویندوز 10 به 1 میلیارد رسیده که قدم بزرگی برای این شرکت محسوب می شود.


بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی