شهر سخت افزار/ بالاخره پس از مدت‌ها انتظار و انتشار خبرهای ضد و نقیض بسیار، عرضه بروزرسانی اندروید 9 پای برای پرچمداران کهنه کار وان پلاس 3 و 3T تایید شد. در حال حاضر این بروزرسانی به شکل آزمایشی از طریق Community Beta وان پلاس قابل دریافت است

تیم وان پلاس از کاربران این دو پرچمدار قدیمی درخواست کرده است که پس از انجام این بروزرسانی آزمایشی، بازخوردهای خود نسبت به مشکلات موجود در این بروزرسانی را برای وان پلاس به منظور بهبود بخشیدن در سرعت آماده سازی نسخه نهایی اندروید 9 پای برای وان پلاس 3 و 3T ارسال کنند. همچنین تیم وان پلاس متنی برای تغییرات نسخه جدید اندروید 9 در دو پرچمدار 3 و 3T منتشر کرده است که به شرح زیر است:

بروزرسانی دستگاه به اخرین نسخه اندروید 9 پای
رابط کاربری جدید سازگار با اندروید 9
حالت جدید Do Not Disturb با قابلیت شخصی سازی
حالت ویژه جدید Gaming mode 3.0
قابلیت ترکیب تماس‌ها با برنامه Google Duo
حالت یکپارچه گوگل لنز برای عکاسی
قابلیت‌های این بروزرسانی با بروزرسانی اندروید 9 عرضه شده برای گوشی‌های وان پلاس 5/5t و وان پلاس 6/6T یکسان است و تفاوت چندانی با آن‌ها نخواهد داشت. یکی از نکات جالب این بروزرسانی، قابلیت Gaming mode 3.0 است که به لطف آن در زمان اجرای بازی‌های مورد علاقه خود دیگر نوتیفیکیشن و تماس‌های مراحم دریافت نخواهید کرد. همچنین در این بروزرسانی برای نرم افزار دوربین وان پلاس 3 و 3T قابلیت یکپارچه گوگل لنز اضافه شده است که به لطف آن با استفاده از دوربین دستگاه می‌توانید اطلاعات مکان‌هایی که در آن حضور دارید را دریافت کنید.

در حال حاضر نسخه آزمایشی بروزرسانی اندروید 9 پای برای دو پرچمدار قدیمی وان پلاس 3 و 3T از طریق Community Beta قابل دانلود و نصب است. البته نصب این بروزرسانی نیاز به مهارت‌های ویژه‌ای دارد و باید آن را به شکل دستی انجام دهید.

بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید