سخت افزار/ مایکروسافت به تازگی یک نسخه بزرگتر از Surface Hub 2 را معرفی کرد. باید اشاره کنیم که نسخه قبلی 50 اینچی بود اما اکنون شاهد یک نمایشگر 85 اینچی از این محصول هستیم. این محصول از نسبت تصویر 9:16 بهره برده و محصولی با کارایی و کیفیت بالا خواهد بود. در ادامه جزییات این محصول جدید 85 اینچی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

این محصول مایکروسافت که یک مدل بسیار بزرگ است برای شرکت ها طراحی شده و با این ابعاد کارایی بالایی خواهد داشت. این مدل جدید امروز معرفی شد و باید اشاره کنیم که این ارتقا ابعاد باورنکردنی و بی نظیر خواهد بود. مایکروسافت فعلا قیمت دقیق این مدل بزرگتر Surface Hub 2 را اعلام نخواهد کرد اما این محصول در سال 2020 به بازار عرضه خواهد شد. البته شایان ذکر است که مایکروسافت Surface Hub 2S را با قیمت 9.000 دلار ارائه کرده که البته این محصول نیز سال آینده با بروزرسانی هایی همراه خواهد بود. در واقع مایکروسافت قصد دارد تا بخش های RAM، CPU و GPU این مدل را ارتقا و بهبود ببخشد و سیستم عامل جدیدتری را در آن ارائه خواهد کرد.

این مدل جدید از ویژگی هایی مانند چرخش و کاشی کاری چهار صفحه نمایش Surface Hub 2 بهره برده در نتیجه در فعالیت های مختلف شرکت عملکرد خوبی خواهد داشت. همچنین برای استفاده در حالت نصب بر روی دیوار، می توان روی ویژگی آن مانند نمایشگرهای عادی دیگر حساب کرد. فعلا اخبار منتشر شده در همین حد است اما در آینده جزییات بیشتری از این مدل جدید ارائه خواهد شد.

بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید