گیم فا/ Mortal Kombat 11 اولین نسخه از این سری مبارزه‌ای پس از بازی Mortal Kombat: Armageddon است که برروی یکی از کنسول‌های شرکت نینتندو منتشر می‌شود. هواداران سری مشتاقانه منتظر هستند تا ببینند Mortal Kombat 11 چه عملکردی برروی این کنسول هیبریدی خواهد داشت.


استودیوی ندررلم (NetherRealm) امروز اولین ویدئو از این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ را منتشر کرده است. این استودیو پیش از این بیان کرده بود که این بازی با نرخ فریم ۶۰ و بدون هیچ مشکلی برروی کنسول نینتندو سوییچ اجرا خواهد شد که تریلر جدید این موضوع را به خوبی نشان می‌دهد.

برخی از کاربران در جریان مراسم PAX East موفق شده بودند این بازی را برروی کنسول نینتندو سوییچ در حالت دستی تجربه کنند. براساس صحبت‌های این افراد، اگرچه نسخه‌ی نینتندو سوییچ کیفیت بصری کمتری نسبت به دیگر نسخه دارد ولی همچنان با نرخ فریم ۶۰ برروی کنسول اجرا می‌شود.

در کنار کاهش کیفیت بازی، کاربران نینتندو سوییچ باید توجه خاصی به حجم بازی نیز داشته باشند. براساس اطلاعات منتشر شده، برای نصب و اجرای این بازی شما به بیش از ۲۲٫۵ گیگابایت فضای خالی برروی کنسول خود نیاز خواهید داشت. این در حالی است که ۱۶ گیگابایت از فضای یاد شده به به‌روزرسان روز نخست بازی مربوط می‌شود.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم پیش نمایش این عنوان با نام «سمفونی استخوان‌های شکسته» را مطالعه کنید. استودیوی ندررلم، دیشب در اتفاقی غیرمنتظره تریلر رسمی معرفی Shao Kahn را نیز منتشر کرده است.


بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید