نوین اسپات/ تریلر لانچ Mortal Kombat 11 بی‌نظیر است. موقع مشاهده‌ی تریلر٬ آن قدر هیجان زده شده بودم که توصیف آن در کلمات غیر ممکن است. استدیو‌ی NetherRealm می‌داند که برای هایپ کردن طرفداران٬ چگونه عمل کند.

بدون شک Mortal Kombat 11 در لیست مورد انتظارترین بازی‌های بسیاری از گیمر‌ها حضور دارد. چیزی تا انتشار بازی نمانده و به همین دلیل استدیو‌ی سازنده‌ی این عنوان٬ قصد بر انتشار تریلر پیش از عرضه‌ی بازی را گرفته. همان‌طور که خدمتتان عرض کردم مشاهده‌ی این تریلر برای طرفداران و کسانی که در جریان داستان بازی هستند٬ یک ضرورت محسوب می‌شود. سکانس‌ها و فوتیج‌های جالبی را خواهیم دید که سوالات بسیاری را برای ما به وجود می‌آورد. متاسفانه برای پاسخ به این سوالات باید کمی بیشتر صبر کنیم.

اما یکی از جذاب‌ترین صحنه‌های این تریلر٬ مبارزه ی حاکم سابق و اصلی OutWorld (شوکان) و حاکم فعلی آن (کوتال کان) می‌باشد. دلایل تقابل این دو و چگونه به پایان رسیدن آن موضوعیست که تا ۴ روز دیگر مشخص خواهد شد (روز انتشار بازی). یکی دیگر از نکات مثبت تریلر٬ موسیقی متن آن است. کسانی که فیلم اصلی مرتال کامبت را مشاهده کرده باشند٬ این موسیقی را به خاطر می‌آورند. به‌نظر می‌رسد که بخش داستانی بازی بسیار غنی و طولانی خواهد بود.

قسمت یازدهم مجموعه بازی‌های مرتال کامبت در تاریخ ۲۳ آپریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۲ اردیبهشت سال جاری) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ و کامیپوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید