شهر سخت افزار/ امروز JerryRigEverything ویدئویی از بررسی مقاومت این گوشی در برابر تست‌های طاقت فرسا؛ شامل خراش دادن، سوزاندن و خم کردن منتشر کرد که از همه آنها جان سالم به در می برد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را ببینید.

احتمالاً می دانید هر دو سطح جلویی و پشتی گوشی P30 Pro از شیشه ساخته شده‌اند که خش برداشتن آنها چندان هم عجیب نیست. اما هواوی در مقایسه با مدل سال قبل، تغییرات ساختار مهمی را اعمال کرده است که به نظر می‌رسد باعث تقویت ساختار آن شده باشد. سال گذشته P20 Pro نتوانست از آزمایش خم کردن JerryRigEverything جان سالم به در ببرد اما امسال P30 Pro توانسته به آسانی آن را تحمل کند.
شاید شیشه‌های خمیده بکار رفته در پشت و جلوی گوشی به افزایش سختی قاب و استحکام آن کمک کرده باشند. این موضوع ناشی از هرچه که باشد، گوشی جدید Huawei P30 Pro به آسانی خم نمی‌شود. با این حال همین شیشه‌ها باعث آسیب پذیری بیشتر گوشی در صورت سقوط از ارتفاع می‌شوند.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، گوشی Huawei P30 Pro توانست با چند خراش نسبتاً جزئی، از آزمون شکنجه JerryRigEverything جان سالم به در ببرد و به نظر نمی‌رسد به آسانی خراب شود.

بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید