دیجی رو/ بازی The Last of Us (آخرین ما) یکی از برترین بازی‌های انحصاری پلی استیشن 3 بود که البته بعدا به صورت ریمستر شده برای پلی استیشن 4 نیز عرضه شد. ساخت شماره دوم این عنوان از مدت‌ها پیش آغاز شده و گیمرهای زیادی بی‌صبرانه منتظر اعلام تاریخ عرضه و در نهایت ورود The Last of Us Part 2 به بازار هستند. توسعه دهنده بازی، یعنی ناتی داگ، هنوز تاریخی برای عرضه آن اعلام نکرده، اما گزارش جدیدی که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد که این عنوان در تاریخ 27 سپتامبر (جمعه 5 مهر) منتشر خواهد شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

قضیه از این قرار است که یکی از خرده فروشان اروپایی به نام ProGamingShop فهرست بازی‌های آینده خود را به‌روزرسانی کرده و در این لیست به تاریخ 27 سپتامبر 2019 به عنوان تاریخ انتشار رسمی The Last of Us Part 2 اشاره شده است. خرده فروشی‌ها معمولاً حتی قبل از اعلام تاریخ انتشار رسمی بازی‌ها، اطلاعاتی در این رابطه داشته و لیست‌های به‌روزی را در اختیار دارند.

در گذشته نیز مواردی وجود داشته که تاریخ‌های درج شده در لیست‌های این چنینی، در نهایت درست از آب درآمده‌اند. بنابراین ممکن است که اطلاعات اخیر خرده فروشی ProGamingShop در مورد تاریخ انتشار رسمی The Last of Us Part 2 نیز دقیق باشد و بتوانیم بالاخره این عنوان جذاب و مورد انتظار را در 27 سپتامبر تجربه کنیم.

این تاریخ از این جهت هم که مصادف با روز جمعه است، کاملاً منطقی و باورپذیر به نظر می‌رسد. در واقع بیشتر عناوین بزرگ معمولاً روزهای جمعه منتشر می‌شوند و The Last of Us Part 2 هم به احتمال فراوان از این قاعده مستثنی نخواهد بود. از طرف دیگر، بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی نیز اغلب بازی‌‌های خود را در روز جمعه منتشر کرده است، بنابراین هیچ مانعی برای انجام دوباره آن وجود دارد. این شرکت مطمئناً فضای خالی کافی نیز در برنامه پاییز 2019 برای انتشار The Last of Us Part 2، که قرار است به عنوان بازی انحصاری پلی استیشن 4 وارد بازار شود، در اختیار دارد.

بد نیست بدانید که ناتی داگ به تازگی اعلام کرده موشن کپچر صحنه نهایی بازی انجام شده است. البته از آنجا که ممکن است هنوز حجم قابل توجهی از ضبط حرکات یا همان موشن کپچر بازی باقی مانده باشد، عرضه آن در ماه سپتامبر کمی بعید به نظر می‌رسد. بر همین اساس، بسیاری معتقدند The Last of Us Part 2 تا قبل از سال 2020 منتشر نخواهد شد.

بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید