باشگاه خبرنگاران/ شرکت یوبیسافت یکی از شرکت‌های سازنده بازی‌های ویدیویی آمریکایی بوده که عناوین بسیار پرطرفداری نظیر Assassins و Farcry را روانه بازار کرده است. این عنوان هر ساله با معرفی عنوانی جدید در نمایشگاه E3 همه گیمرها را شگفت زده می‌کند. این شرکت در نمایشگاه E3 2018 عنوان Ghost of Tsushima را معرفی کرد که با انتشار اولین تریلرش توانست نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب کند. این عنوان که در سبک اکشن و مخفی کاری ساخته شده است که در دید سوم شخص جریان خواهد داشت.

نقشه بزرگ این عنوان به کاربر اجازه می‌دهد در سراسر آن به کاوش بپردازند و با اسب در آن جا به جا شود. گیمر در این عنوان می‌تواند با قلاب از مناطق غیر قابل عبود رد شود. علاوه بر این در عنوان مذکور ماموریت‌های متنوعی وجود دارد که گیمر را به شدت جذب بازی خواهد کرد. در عنوان گیمر اجازه حمل سلاح‌های بسیار متنوعی را دارد که در موقعیت‌های خاص، امکان استفاده از آن‌ها را خواهد داشت و گیمر در جریان بازی امکان دوئل با شخصیت‌های بازی را دارد. داستان این عنوان درباره تهاجم مغولان به کشور ژاپن طراحی شده است.

با معرفی نسخه اولیه عنوان Ghost of Tsushima مشخص شد این عنوان طراحی بسیار رویایی دارد. در گیم پلی اولیه منتشر شده از عنوان مذکور مشخص شد؛ این عنوان بر اساس بالاترین جلوه‌ها بصری ساخته شده است و دارای گرافیکی خارق العاده است. محیط طراحی شده برای این عنوان کاملا ترسناک و تاریک است که گیمر را به راحتی در خود غرق خواهد کرد. شرکت یوبیسافت در این عنوان سعی کرده است همه چیز را واقع گرایانه طراحی کند و به نظر می‌رسد در ساخت این عنوان از زیبایی شناسی خاصی تبعیت کرده است.

این عنوان که به صورت انحصاری برای کنسول سونی ساخته شده است در سال جاری منتشر خواهد شد اما تاکنون تاریخ دقیق عرضه این عنوان مشخص نشده است.
بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید