سخت افزار/ شرکت "ایسوس" یک روتر گیمینگ دیگر با نام ASUS ROG Rapture GT-AC2900 را به لیست محصولات خود افزود؛ گیمرهای حرفه ای و یا استریم گیمرها، می توانند به سراغ محصولاتی مانند ASUS ROG Rapture GT-AC2900 بروند.

ASUS ROG Rapture GT-AC2900 یک روتر گیمینگ است که از هفته ی آینده راهی بازارهای جهانی خواهد شد. این روتر با کارت گرافیک و برنامه های NVIDIA بهینه شده برای برنامه ی GeForce NOW توصیه شده است. این روتر داراری دیودهای LED RGB بوده و از 3 آنتن بهره می برد. این روتر با فناوری Aura Sync نیز سازگار است.

این روتر را می توانید در حالت AiMesh نیز مورد استفاده قرار داده و ایسوس از AiProtection Pro هم برای امنیت بیشتر در این روتر استفاده کرده است. ROG Rapture GT-AC2900 یک روتر حرفه ای است که از 2 باند متفاوت پشتیبانی می کند؛ رسیدن به پهنای باند 750 مگابیت در ثانیه برای باند 2.4 گیگاهرتز و 2167 مگاهرتز نیز در باند 5.0 گیگاهرتز آن در دسترس قرار می گیرد.

ASUS ROG Rapture GT-AC2900 دارای 3 آنتن بیرونی و یک آنتن داخلی است؛ 3 آنتن خارجی آن قابل جداسازی بوده و از فناوری MU-MIMO نیز پشتیبانی می شود. با ارتباط MU-MIMO سرویس های ترافیک دسته بندی شده و مطمئن خواهیم بود که ظرفیت کامل برای اجرای بازی و استریم های آنلاین وجود دارد. این روتر دارای فناوری Dynamic Frequency Selection است که از تداخل سیگنال های آن در باند 5.0 گیگاهرتز جلوگیری می کند. DFS به صورت هوشمند سیگنال های غیر را در این باند شناسایی کرده و از آنها دور می ماند. اتصال رایگان به شبکه Gamers Private Network، سامانه بهینه ساز پینگ، برنامه نرم افزاری کاملا گرافیکی، سیستم اولیت بندی ترافیک و پشتیبانی از کنسول های بازی نیز از جمله دیگر ویژگی های روتر ASUS ROG Rapture GT-AC2900 به شمار می روند.
بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید