سخت افزار/ کمبود بازیکن موجب شد تا استودیو EA Dice و همچنین کمپانی الکترونیک آرتز تصمیم بگیرند حالت دو نفره بخش بتل رویال بازی Battelfield V را از میان لیست حالت‌های این بازی حذف کنند.

در همین اواخر بود که بخش بتل رویال بازی Battelfield V منتشر شد و در دسترس کاربران قرار گرفت. پس از اینکه گیمرها بخش بتل رویال این بازی را تجربه کردند متوجه شدند تنها به صورت تیمی می‌توانند از این بخش هیجان‌انگیز و جالب استفاده کنند و اگر بخواهند به صورت دو نفره بخش بتل رویال این بازی را تجربه کنند نمی‌توانند. اما زمانی نگذشت تا استودیوی خالق این بازی یعنی EA Dice حالت دو نفره را به بخش بتل رویال بازی Battelfield V اضافه کرد و موجب شد تا تمامی کاربران و گیمرها از اینکه می‌توانند این بخش را به صورت دو نفره نیز تجربه کنند کاملا غافلگیر و هیجان‌زده بشوند اما این خوشی خیلی ادامه پیدا نکرد چراکه استودیوی EA Dice این حالت را از لیست حالات بازی Battelfield V حذف کرد که خیلی از کاربران و گیمرها متوجه شدند الکی دلشان را به حالت دو نفره در بخش بتل رویال بازی Battelfield V خوش کرده بودند. اما این استودیو دوباره این حالت را به حالات بخش بتل رویال این بازی اضافه کرد. به‌گونه‌ای که دیگر گیمرها سردرگم شده بودند که به بودن این حالت در بخش بتل رویال این بازی دل خوش کنند یا نه ؟ اما به نظر می‌رسد که نباید به ماندگاری حالت دو نفره در بخش بتل رویال این بازی دل خوش کرد چراکه استودیوی EA Dice مجددا این حالت را از لیست حالات بخش بتل رویال بازی Battelfield V حذف کرده است.

مدیر کامیونیتی الکترونیک آرتز، آدام فریمن در این زمینه توضیحاتی را به وب سایت ردیت ارائه داده است که به شرح زبر است:

زمانی که برای اولین بار حالت دو نفره را در بخش بتل رویال بازی Battelfield V قرار دادیم این حالت با استقبال فوق‌العاده زیادی روبه‌رو شد درصورتی که قصد ما در دسترس قرار گرفتن این حالت نبود بلکه تنها هدف ما تست و بررسی آن بود از این‌رو این حالت را از بخش بتل رویال Battelfield V حذف کردیم، اما آنقدر درخواست‌های متعدد برای بازگرداندن این حالت به بخش بتل رویال بازی Battelfield V دریافت کردیم که این حالت را به لیست حالات بتل رویال این بازی اضافه کردیم اما این بار نسبت به بار اول با استقبال خیلی کمی از این حالت روبه‌رو شدیم و مجددا تصمیم گرفتیم که آن را از این بازی حذف کنیم.
بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید