سخت افزار/ به تازگی تصاویر و اطلاعاتی از یکی از پرچمداران MSI در حوزه لپ تاپ های گیمینگ منتشر شده است که نشان می دهد باید منتظر یک غول پردازشی برای بلعیدن فریم ها باشیم!

تصاویری از نوت بوک گیمینگ جدید MSI GT76 در حالی منتشر شده است که تغییر در رویه طراحی این اژدهای تایوانی را می توانید به وضوح در آن مشاهده کنید. نوارهای RGB از صفحه کلید به زیر کابینت و حتی اگزوزهای کولر نیز گسترش یافته و شاهد یک اگزوز یکپارچه بسیار بزرگ در پشت نوت بوک هستیم.

هر چند که مشخصات فنی و سخت افزاری آن هنوز منتشر نشده است، اما می دانیم که MSI در این سری قطعا از کارت گرافیک های GeForce RTX 2070 و GeForce RTX 2080 استفاده خواهد کرد. در قلب پردازشی آن نیز شاهد استفاده از پردازنده های Coffee Lake-H Refresh شرکت اینتل خواهیم بود. با توجه به استفاده از یک کولر نسبتا بزرگ، به صورت قطعی از سخت افزارهای قدرتمند مانند CPUهای 8 هسته ای اینتل مطمئن هستیم.این لپ تاپ که از سری MSI GT76 بوده اما نام قطعی آن هم قابل تائید نیست، از یک صفحه کلید مکانیکی بهره می برد. درگاه های I/O که در تصاویر نیز قابل رویت است، دست کم شامل رابط USB Type-C، HDMI و DisplayPort به عنوان مهمترین رابط ها است. به احتمال بسیار زیاد در کامپیوتکس 2019 شاهد معرفی این غول قدرتمند خواهیم بود.
بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید