شهر سخت افزار/ هر چند که سرعت راه اندازی شبکه 5G در جهان چندان سریع نیست، اما کشورهای توسعه یافته به سرعت در حال تجهیز زیر ساخت‌های خود با هدف پوشش این شبکه هستند؛ کره جنوبی از جمله همین کشورها است که حالا فروش گوشی‌های هوشمند مبتنی بر این پروتکل، در بازار این کشور قدرت نمایی می‌کنند. Galaxy S10 5G در زمره پرچمداران سامسونگ است که این روزها به دلیل فروش خیره کننده خود خبر ساز شده است.

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S10 در فوریه امسال معرفی شد؛ این محصول که به سرعت با رقبای چینی خود وارد رقابت شد، از نمایشگر 6.7 اینچی و دوربین 3 گانه بهره برده و یک باتری داخلی با توان 4500 میلی آمپر، در کنار 8 گیگابایت حافظه رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی را یدک می‌کشد.

سامسونگ Galaxy S10 را در دو مدل (از نظر شبکه) تولید نمود که یکی از آنها دارای شبکه پر سرعت 5G است. از این رو می‌توان Galaxy S10 5G را محصولی موفق در بازار کشورهایی دانست که از شبکه مخابراتی 5G برخوردار هستند. گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که Galaxy S10 5G در بازار داخلی کره جنوبی نیز فروش خیره کننده و حتی بیش از انتظاری را تجربه می‌کند؛ این روزها، Galaxy S10 5G در بهترین دوران خود به سر می‌برد.

آخرین اخبار نشان می‌دهند که Galaxy S10 5G با وجود قیمت نسبتاً بالای خود، از بازار بسیار خوبی در کره جنوبی برخوردار است؛ به طوری که به صورت متوسط روزانه 15 هزار عدد از این گوشی هوشمند تنها در بازار کره جنوبی به فروش می‌رسد. به گفته رسانه‌های کره‌ای، تا کنون بیش از 1 میلیون دستگاه از گوشی Galaxy S10 5G به فروش رفته است. تنها 80 روز زمان نیاز بود تا Galaxy S10 5G در خانه خود به چنین رقمی دست یابد.

از جمله دلایلی که تأثیر مستقیمی در فروش Galaxy S10 5G داشته‌اند، تمایل سامانه‌های مخابراتی و شرکت‌های سرویس دهنده برای استفاده از شبکه 5G است که به سرعت مردم و کاربران را به خود جذب کرده است. هر چند که نباید فراموش کنیم که Galaxy S10 یک پرچمدار مثال زدنی و قدرتمند است.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی