انتخاب/ پیشبین سرشناس و جنجالی آیفون؛ مینگ چی کو معتقد است آیفون های جددی که در سال 2020 عرضه می شوند کوچک تر از آیفون های قدیمی خواهند بود.

آیفون 2020 دارای نمایشگرهای "TrueDepth" کوچکی خواهد بود و به این ترتیب، همراه با سنسور دوربین جلو کوچکتری نیز خواهد بود.

افزون بر اینها انتظار می رود نخستین آیفون تمام صفحه تا سال 2021 وارد بازار شود. افزون بر این، تحلیلگر ارشد آیفون پیشبینی کرده ه طراحی مجددی برای آیفون X و XS ارائه می شود اما جزئیات بیشتری را ارائه نکرده است. در مورد دوربین های عقب، انتظار می رود آیفون 2020 دارای یک سیستم لنز 7P باشد.

مینگ چی کو می گوید نخستین آیفون تمام صفحه پاییز سال 2021 رونمایی می شود و با توجه به پیشرفت های اخیر در سنسورهای اثر انگشت و دوربین ها، اپل در نهایت گوشی جدید خود را قوی تر از نسل های قبلی ارائه می کند. این خبر، خبرهای پیشین را که در مورد اپل ارائه شده تایید می کند.

برای مثال گفته می شد که اپل در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن Touch ID به بخش زیرین صفحه نمایش برای آیفون است.این روشی است که در حال حاضر مورد توجه تولید کنندگان چینی واقع شده است. اگر این خبر درست باشد، این دستگاه در رده قیمت پایینتری قرار میگیرد و می تواند با برخی گوشی های اندرویدی، به ویژه گوشی های اندرویدی چینی وارد رقابت جدی شود.


در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم