گیم فا/ استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) که قبلا به معرفی بسته‌الحاقی جدیدی برای بازی The Messenger تحت عنوان Picnic Panic پرداخته بود، امروز آن را در اختیار بازی‌بازان و طرفداران قرار داد. این بسته به صورت رایگان برای همه عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی از آن باشید.

The Messenger از سری عناوین مهیج و پلتفرمر است که عده‌ی زیادی با آن آشنایی دارند. این بازی سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که سازندگان آن را برای پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه کردند. یکی از ویژگی‌های جذاب این بازی، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متفاوتی است که برای آن منتشر می‌شود. این بازی داستان چند شخصیت متشکل از نینجاها را روایت می‌کند که ماموریت‌های مختلفی را در شهرها انجام می‌دهند. اگر شما نیز از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، The Messenger را هرگز از دست ندهید.

به نقل از سازندگان، بسته‌الحاقی Picnic Panic هم‌اکنون در اختیار دارندگان پلتفرم و کنسول‌های مذکور در دسترس قرار گرفته است. از محتویات این بسته می‌توان به دشمنان و سه مرحله‌ی جدید اشاره کرد. همچنین بازی‌بازان باید با باس‌های دیگری نظیر Karaken نیز مبارزه کنند. گفتنی است که این بسته‌الحاقی در مراسم E3 2019 معرفی شده بود.


در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم