انتخاب/ بر اساس خبرهای جدیدی که درباره گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ منتشر شده است، این گوشی با هدفون لغو نویز رونمایی می شود و این خبری خوش برای افرادی است که علاقه زیادی به موسیقی دارند.

هدفون های لغو نویز این روزها طرفداران زیادی دارد برترین برندهای دنیای فناوری نیز به تولید این نوع هدفون ها روی آورده اند. اکنون خبر رسیده که سامسونگ نیز قصد دارد در گوشی گلکسی نوت 10 از این نوع هدفون استفاده کند.

هنوز اطلاعاتی دقیق از این نوع هدفون منتشر نشده است، اما روشن است که هدفونمذکور از نوع USB-C و 3.5 میلی متری نیستند؛ زیرا گلکسی نوت 10 جک 3،5 میلی متری ندارد. خبر خوش دیگر که طی روزهای اخیر منتشر شد این است که گوشی گلکسی نوت 10 از سیستم شارژر بی سیم EP-N5200 که به طور اختصاصی برای گلکسی نوت 10 طراحی شده است، بهره مند می شود. این سیستم از 20 وات شارژ برخوردار است.

با توجه به فقدان حسگر اثر انگشت در پنل پشتی، گلکسی نوت 10 از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر بهره می‌برد و در مقایسه با نسل قبلی، یک دکمه فیزیکی هم دارد. افزون بر این شاهد دوربین ToF در کنار دوربین سه‌گانه مدل پلاس نیز خواهیم بود. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، گلکسی نوت 10 مبتنی بر نمایشگر 6.3 اینچیاست و مدل پلاس از نمایشگر 6.7 اینچی بهره می‌برد.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم