انتخاب/ بر اساس خبرهایی که از سوی شرکت سامسونگ منتشر شده است، انتظار می رود ساعت هوشمند و جدید این شرکت تا سال 2020 به ECG مجهز شود.

شرکت اپل را می توان یکی از پیشگامان ایجاد تغییر و تحول در تولید ساعت های هوشمند دانست. برای مثال مواردی مثل تماس با نیروهای امدادی پس از افتادن کاربر روی زمین و بررسی وضعیت قلب را نخستین بار اپل معرفی کرد اما به نظر می رسد شرکت رقیب اپل یعنی سامسونگ نیز در این زمینه بیکار نمانده است.

انتظار می رود سامسونگ نسل دوم ساعت هوشمند Galaxy Watch Active خود را در دو اندازه 40 میلیمتری و 44 میلیمتری عرضه کند. با این حال، ممکن است این دو ساعت به تاییدیه FDA برای ارائه ECG دست پیدا نکنند و بنابراین احتمالا ساعت هوشمند بعدی سامسونگ که دارای برنامه الکتروکاردیوگرافی(سنجشگر قلب) است در سال 2020 عرضه خواهد شد.

آخرین گزارش این است که سامسونگ سه نسخه Galaxy Watch Active 2 خود را با LTE و یک نسخه را با Wi-Fi و اتصال بلوتوث معرفی خواهد کرد. دستبند ورزشی این شرکت نیز با قابلیت هایی جدید مثل اشتراک گذاری برنامه ورزشی در راه است. ساعتهای هوشمند جدید سامسونگ از مواد ضدآب استیل ساخته می شوند و دارای بند چرمی و حداقل چهار نوع رنگ بندی در هنگام فروش خواهند بود.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم