باشگاه خبرنگاران/ یکی از بازیگران Death Stranding در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد عنوان Death Stranding یک بازی تماما جدید است.
چند هفته پیش کوجیما درباره سبکی که بازی جدید خود یعنی Death Stranding را بر اساس آن ساخته است، حرف زد. در گفت‌وگوی کوجیما اعلام شد این بازی بر اساس سبک رشته‌ای ساخته شده است که در آن هر قسمت از بازی داستانی خاص و جدا از بقیه قسمت‌های بازی را روایت می‌کند اما تمام این داستان‌ها در انتهای بازی به یکدیگر متصل می‌شود. در حقیقت با توضیحات این سازنده، باز هم سبکی که او از آن یاد کرده است بسیار مبهم است و باید تا زمان عرضه این بازی صبر کرد.

کوجیما تقریبا هر چند روز یک بار تصاویری مبهم از بازی خود را در صفحه توییترش قرار می‌دهد تا از این طریق طرفداران این بازی را تشنه‌تر کند. اما به تازگی Troy Baker، یکی از بازیگران حاضر در این عنوان در صفحه اینستاگرام خود به پرسش یکی از کاربران که پرسیده بود عنوان Death Stranding شبیه به یک فیلم است یا بازی؟ اعلام کرد: عنوان Death Stranding یک بازی تماما جدید است...

با پخش شدن پاسخ این بازیگر در فضای مجازی، کوجیما نیز تصاویر جدید را از بازی Death Stranding، در صفحه توییتر خود منتشر کرد که باز هم این تصاویر دارای ابهام بوندن و از افکت سیاه وسفید در آن‌ها استفاده شده بود. اولین تصویری که کوجیما منتشر کرد، سم را با لباس‌های جدیدش نشان می‌داد که در دشتی نشسته‌ است و از فیلم‌ها موجود در بازی گرفته شده است. کوجیما برای این عکس عنوان زندگی cicada ادامه دارد را انتخاب کرده است که احتمالا سم را که پس از انجام یکی از ماموریت‌های بازی، جان سلام به در برده است نشان می‌دهد.

تصویر دوم هم سم را نشان می‌دهد که وسیله بزرگی را روی کوله پشتی خود قرار داده است و روی زمین نشسته است، این تصویر هم جزو مبهم‌ترین تصاویری است که کوجیما منتشر می‌کند.

با وجود اینکه این عنوان در مراسم E3 به طور رسمی معرفی شد، اما هنوز هم اطلاعات بسیار کمی از آن دردسترس است و می‌توان گفت مبهم‌ترین عنوانی است که تا کنون ساخته شده است و بهتر است تا زمان عرضه رسمی آن در تاریخ ۸ نوامبر سال جاری برای کنسول PS4 صبر کرد.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم