گیم فا/ قطعا یکی از بهترین بازی‌ها در سبک بتل رویال، عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds شناخته می‌شود که تا به الان توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. استودیوی بازی‌سازی بلوهول (Bluehole) در تلاش است تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و اضافه کردن نقشه‌ها و آیتم‌های مختلف، فضایی بی‌نقص و جذاب از درگیری و مبارزات گروهی را در اختیار هواداران قرار دهد. در همین راستا، به تازگی به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در دسترس قرار گرفته است.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds فضا و محیط منحصر به فردی را در اختیار علاقه‌مندان به سبک بتل رویال قرار می‌دهد که با گیم‌پلی بی‌نظیر و گرافیکی خیره‌کننده‌ی خود، قادر است تا ساعت‌ها میلیون‌ها کاربر را به خود مشغول کند. تیم‌های سازنده نیز با تمام توان خود در تلاش هستند تا با تقویت گیم‌پلی و ارتقا کیفیت بازی خود، در رقابت با دیگر عناونی این سبک پیروز شوند و همواره طرفداران خود را راضی نگه دارند. حال به تازگی به‌روزرسانی جدیدی برروی سرورهای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds اعمال شده که محتویات و آیتم‌های مختلفی را به بازی اضافه کرده و برخی از خواسته‌های بازی‌بازان و کاربران را به اجرا رسانده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، یک فصل جدیدی در بازی به واسطه‌ی به‌روزرسانی ۴٫۱ در دسترس کاربران و بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

علاوه بر موضوع ذکر شده، یک نسخه‌ی بازسازی شده از نقشه‌ی Erangel نیز در اختیار هواداران قرار می‌گیرد. از همان زمان انتشار بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، میلیون‌ها بازی‌باز شروع به رقبات و درگیری در نقشه‌ی Erangel کردند و به نوعی این محیط و فضا، به عنوان قلب تپنده‌ی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds شناخته می‌شود. استودیوی سازنده اعلام کرده که به واسطه به‌روزرسانی ۴٫۱، تعدادی از ساختمان‌های بازی ارتقا و بهبود یافته‌اند و علاوه بر این، تعدادی ساختمان به محیط بازی اضافه شده‌اند. موانعی نیز در کناره‌های ساحل بعضی از مناطق افزوده شده‌اند که در محیط بازی کاربران را بیش از پیش با آیتم‌های مختلف رو به رو می‌کنند.

شایان ذکر است که طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، استودیوی سازنده به واسطه پاسخ‌ها و گزارش‌های بازی‌بازان، تغییراتی به شرح زیر در عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds اعمال کرده است:

مقدار شدت رنگ سبزه‌ها و چمن‌های بازی کاهش پیدا کرده‌اند
به‌طور کلی نور بازی در محیط کاهش پیدا کرده است

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم