گجت نیوز/ جزئیات جدیدی درباره دوربین گلکسی نوت 10 سامسونگ منتشر شده و به نظر می‌رسد که Galaxy Note 10 آخرین پرچمدار سامسونگ با دوربین 12 مگاپیکسلی خواهد بود.

Ice Universe در توییتر، اطلاعات جدیدی درباره گوشی کهکشانی جدید سامسونگ، یعنی گلکسی نوت 10 منتشر کرد. احتمالا گوشی Galaxy Note 10 مجهز به یک سنسور دوربین میانی مشابه گلکسی اس 10 پلاس خواهد بود، اما قطعا ویژگی‌های فنی جدیدی هم به آن اضافه می‌شود. برخی شایعات نشان می‌دهند که ممکن است یک سنسور دوربین 3 بعدی ToF هم در گلکسی نوت 10 پلاس وجود داشته باشد.

گوشی گلکسی اس 10 پلاس دارای ویژگی جدید Night Mode سامسونگ بوده و بعید به نظر می‌رسد که به عنوان قابلیت جدید گلکسی نوت 10 شناخته شود. همچنین نوت 10 را می‌توان آخرین پرچمداری دانست که از سنسور 12 مگاپیکسلی موجود در گوشی‌های سری اس 7 تاکنون، استفاده می‌کند و از گوشی گلکسی اس 11 به بعد، شاهد دوربین‌های جدیدی خواهیم بود. به نظر می‌رسد در پرچمداران آینده سامسونگ شاهد قرارگیری سنسورهای 48 و 64 مگاپیکسلی باشیم و از آن جایی که سنسورهای Quad Bayer هستند، به ترتیب تصاویر 16 و 12 مگاپیکسلی تولید می‌کنند.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم