گیم فا/ تصاویر باورنکردنی و زیبایی در سایت pushsquare منتشر شد که حالت پیر شخصیت‌های محبوب بازی‌بازان را نشان می‌دهد. این تصاویر به کمک اپلیکیشن FaceApp به‌وجود آمده است.

بازی God of War، شخصیت کریتوس (Kratos)

کریتوس ممکن است که پیر به نظر بیاید و ریشش سفید شده باشد، ولی هنوز هم کسی جرات ندارد که سر به سر وی بگذارد.

بازی Marvel’s Spider-Man، شخصیت پیتر پارکر (Peter Parker)

چه بلایی بر سر مرد عنکبوتی آمده است؟ به نظر می‌رسد، فشار و استرس ناشی از مسئولیت‌های یک ابرقهرمان، کار خود را کرده و پیتر را در سن پیری از پای در آورده است و حتی داشتن قدرت‌های یک عنکبوت نیز، نتوانسته جلوی سالخوردگی پیتر پارکر را بگیرد.

بازی Days Gone، شخصیت دیکن سینت جان (Deacon St. John)

دیکن، زندگی سختی را تجربه کرد و آثار آن اکنون بر چهره‌ی او نمایان است. در این سن، دیکن بیش از هر زمان دیگری به موتور باوفای خود نیاز دارد.

بازی Assassin’s Creed Odyssey، دو شخصیت الکسیوس (Alexios) و کساندرا (Kassandra)

اگر الکسیوس و کساندرا یکی زندگی معمولی را تجربه می‌کردند، پبری آن‌ها چنین حالتی داشت. با این وجود، در چنین سنی، بالا رفتن از بناهای مختلف و یک تنه جلوی یک لشکر ایستادن، کار آسانی نخواهد بود.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt، شخصیت گرلت (Geralt of Rivia)

گرگ سفید، اکنون پیر شده است و شاید نتواند واکنش سریعی را در مقابل دشمنان از خود نشان دهد، ولی مطمئن باشید که او هنوز هم می‌تواند در ثانیه‌ای شما را به خاکستر تبدیل کند.

بازی Yakuza Series، شخصیت کازوما (Kazuma Kiryu)

هر اژدهایی، دوران مخصوص به خود را دارد، ولی متاسفانه دوران فرمانروایی اژدهای ژاپنی تمام شده است. با اینکه چشمان کازوما، از برش خاصی برخوردار است، به سختی می‌توان تصور کرد که او هنوز هم توانایی تار و مار کردن دشمنان خود را داشته باشد.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم