ترنجی/ شاید ندانید و دلیل آن این است که در بازار ما غائبند اما ال جی گوشی هایی اقتصادی را تحت نام «هارمونی» عرضه می‌کند و حالا ظاهرا، سومین نسل این خانواده در راه است. تصویری هم از گوشی ال جی هارمونی ۳ (LG Harmony 3) به بیرون درز کرده که چهره‌ی آن را نمایان می‌سازد. ال جی هارمونی ۳ با نمایشگر ۱۸:۹ دیده شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم.

در عکسی که ایوان بلاس، افشاگر کم‌کار این روزها؛ از گوشی ال جی هارمونی ۳ به اشتراک گذاشته است، می‌توان نمایشگر کشیده‌تر و حاشیه‌های آب رفته‌ی آن را در قیاس با محصول سال قبل دید. حالا دوربین سلفی یک فلش LED هم دارد تا با قرار گرفتن آن‌ها در دو سمت اسپیکر مکالمه، تقارن بصری ایجاد شود. در کناره‌ی سمت چپ دستگاه نیز، سه دکمه قابل مشاهده است؛ شامل کلیدهای کنترل صدا و چیزی که به نظر می‌رسد دکمه اختصاصی گوگل اسیستنت باشد.

احتمالا رابط کاربری هارمونی 3 هم LG UX 8.0 خواهد بود تا با سایر گوشی های 2019 کمپانی، از جمله ال جی جی 8 تینکیو همخوانی داشته باشد. در حال حاضر هارمونی 2 که از طریق اپراتور کریکت (Cricket) به فروش می‌رسد، 140 دلار قیمت دارد؛ از این رو قیمت گوشی ال جی هارمونی ۳ را می‌توان زیر 200 دلار تخمین زد.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی