انتخاب/ این روزها بحث حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی بسیار مهم شده و بسیاری از افراد به دنبال روشهایی برای حل مشکل افشای اطلاعات شخصی خود هستند. اما ورود به فضای وب با مخاطراتی همراه است که به نظر می رسد می توان این مخاطرات را با کمک مرورگر "بریو" (brave) حل کرد.

اگر نگران حریم خصوصی خود در فضای مجازی هستید، بهتر است کار با مرورگر بریو را بیاموزید. اگرچه فایرفاکس و کروم محبوب ترین مرورگرهای جهان محسوب می شوند اما به نظر می رسد به زودی رقبای دیگری نیز وارد این رقابت جذاب خواهند شد.

مرورگر بریو نه تنها تبلیغات را بلاک می کند، بلکه مانع از هر نوع نفوذ شخص ثالث به اطلاعات شما در مرورگرتان می شود درواقع پنل مدیریتی و حفاظتی این مرورگر بسیار دقیق است. سازنده مرورگر جدید بریو می گوید با کمک این مرورگر کاربران می توانند به راحتی با تبلیغات مزاحم خداحافظی کنند و تنها وب سایت هایی را بازدید کنند که دلشان می خواهد. در ضمن قابلیت بازدید ناشناس از دیگر قابلیت های مهم این مرورگر است.

مرورگر بریو برای ویندوز، MacOS، اندروید و iOS با استفاده از فناوری کرومیوم در دسترس است درواقع این مرورگر می تواند از پسوندهای کروم استفاده کند. در حقیقت وقتی در بخش تنظیمات بریو روی گزینه Find extensions and themes کلیک کنید به فروشگاه وب کروم منتقل می شوید تا پسوندها و تم ها را برای مرورگر پیدا کنید.

اما چگونه بریو را فعال کنیم؟

_ از منوی اصلی بریو ، روی تنظیمات کلیک کنید

_در قسمت تنظیمات در سمت چپ، روی Shields کلیک کنید

چگونه از امن ترین مرورگر جهان استفاده کنیم؟ / با این روش همه سارقان اطلاعاتی را تار و مار کنید

_از طریق منو های پاپ آپ به سمت راست رفته و کنترل آگهی، کنترل کوکی و حفاظت از اثر انگشت را بر اساس سطح حفاظت مورد نظر خود انتخاب کنید

_ روی شبکه های اجتماعی که مایلید این گزینه ها را دریافت کنند کلیک کنید

_ اگر می خواهید کنترل دقیق تری داشته باشید، در زیر تنظیمات اضافی، روی حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید

_در اینجا می توانید خدمات کنترل مرورگر مورد استفاده را تنظیم کنید، مانند سرویس پیش بینی شده برای کمک به جستجو و URL های تکمیل خودکار


در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم