گجت نیوز/ به نظر می‌رسد شرکت ال جی قصد دارد گوشی های هوشمند جدیدی معرفی کند. در حال حاضر علامت تجاری ال جی ام 10 – LG M10 در کنار V60 و V70 به ثبت رسیده است.

ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که شرکت ال جی برنامه‌ای برای معرفی گوشی های هوشمند جدیدی داشته باشد. این شرکت کره‌ای در ماه گذشته گوشی های مقرون به صرفه جدیدی را برای فروش در بازار هند معرفی کرد که شامل W10 ، W30 و W30 Pro می‌شود. هم اکنون یک علامت تجاری، نام گوشی جدیدی که به ال جی ام 10 نمایش داده شده را فاش کرده است.

اطلاعات به دست آمده از دفتر مالکیت معنوی کره جنوبی نشان می‌دهد که در تاریخ 8 ژوئیه سال جاری میلادی، علامت تجاری ام 10 در دسته‌بندی گوشی های هوشمند ثبت شده است. با این که گزارش‌های منتشرشده جدید هستند، اما احساس می‌کنیم که ال جی ام 10 نام جدید LG W10 در کشور کره است. این یک اتفاق غیرمعمولی نیست؛ یک گوشی موبایل ممکن است با یک نام در بازار کشوری دیگر فروخته شود و با یک نام دیگر در بازار کشور سازنده در دسترس قرار داشته باشد. به عنوان مثال، یکی از گوشی های ال جی در کره با نام ایکس 6 شناخته می‌شود و این در حالی‌ست که گوشی مشابه آن در سایر بازارها با نام کیو 60 عرضه می‌شود؛ همچنین این دستگاه در کشور برزیل با نام ال جی کا 12 پرایم شناخته می‌شود.


توجه داشته باشید که موارد گفته‌شده حدس و گمان بوده و این امکان وجود دارد که گوشی ال جی ام 10، محصولات سری جدید ال جی باشند. بد نیست بدانید که به غیر از ال جی ام 10، علامت‌های تجاری وی 60 و 70 هم که احتمالا مربوط به محصولات سری آینده LG V هستند، ثبت شده‌اند. آخرین محصول سری V را می‌توان گوشی LG V50 ThinQ دانست که در اوایل سال جاری معرفی شده است. این احتمال وجود دارد که گوشی LG V60 ThinQ هم در اواخر سال جاری معرفی شود.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم