مهر/ ال جی مشغول توسعه موبایل جدیدی است که یک دوربین سلفی دارد. همچنین این دستگاه مجهز به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد بود.

ال جی هفته قبل اعلام کرد موبایلی با دو نمایشگر در نمایشگاه IFA 2019 برلین رونمایی می کند. این دستگاه نسخه بعدی LGV50 ThinQ است. اکنون به نظر می رسد این شرکت در حال توسعه جانشین LG G8 ThinQ نیز است و به تازگی ویدیوئی از آن منتشر شده است.

در همین راستا موبایل LG G8X تغییراتی نسبت به نسخه قبلی خواهد داشت. این دستگاه به جای ۲ فقط یک دوربین سلفی دارد. این بدان معنا است که بریدگی اشکی شکل روی نمایشگر باریک تر می شود. همچنین به نظر می رسد در این دستگاه از فناوری بلندگوی Crystal Sound OLED استفاده نمی شود.

علاوه بر این نمایشگر به اندازه یک دهم اینچ بزرگتر خواهد بود و به ۶.۲ اینچ می رسد. البته طول دستگاه نیز کمی بلندتر خواهد بود. از سوی دیگر به نظر می رسد این موبایل مجهز به حسگر اثر انگشت خواهد بود.
البته اثری از حسگر اثر انگشت پشت دستگاه دیده نمی شود. این بدان معناست که LG G8X نخستین موبایل این شرکت است که حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر دارد.

در انتهای دستگاه نیز یک جک هدفون ۳.۵ میلی متری و پورت یو اس بی-سی قرار دارد. مشخصات دوربین پشتی دستگاه نیز هنوز مشخص نیست. علاوه بر آن باید منتظر ماند و دید آیا پشت موبایل G8X نیز مانند نسخه G8 X سه دوربین وجود خواهد داشت یا خیر.
در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم