گیم فا/ بازی Truck Racing Championship تا حدودا یک هفته‌ی دیگر منتشر خواهد شد و در پی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

اگر شما هم از دنبال کنندگان بازی‌های WRC7، TT Isle of Man و یا Tennis World Tour هستید، قطعا با کمپانی بیگ‌بن اینتراکتیو (bigben-interactive) آشنایی دارید. این کمپانی از سال ۱۹۸۶ و حدود ۳۳ سال قبل فعالیت خود را آغاز نموده و عناوین مختلفی در زمینه‌ی مسابقات تولید کرده و توسعه داده است. براساس گفته‌ی این ناشر در آینده و به لطف تیم‌های طراحی در هنگ‌کنگ و اروپا شاهد تغییراتی در عناوین این شرکت خواهیم بود.

مسابقات قهرمانی Truck Racing، یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین مسابقات موتوری اروپاست. تیم سازنده همواره تلاش کرده تا این بازی به واقعیت بسیار نزدیک باشد و باید بگوییم تا حدودی موفق هم شده است. به عنوان مثال می‌توانیم بگوییم میزان حرارت لاستیک‌ها در میزان واکنش ترمز شما و توقف خودرو موثر است. به خوبی و با جزئیات نسبتا کاملی می‌توانید خطوط ترمز خود را بر روی آسفالت و یا مسیر حرکت خود مشاهده کنید. یکی از نکات مثبت دیگر بازی که ارتباط مستقیم با جزئیات آن دارد این است که میزان وزن کامیون و فشار وارده بر لاستیک‌ها در پیچ‌های جاده بر رانندگی شما موثر است. عنوان مذکور توسط استودیوی N-RACING طراحی شده و توسط کمپانی بیگ‌بن اینتراکتیو انتشار یافته است.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

۸/۱۰: PlayStation Country
مسابقات قهرمانی ماشین سنگین‌ها یکی از بهترین مسابقات موتوری جهان است. بازی Truck Racing Championship شاید زرق و برق نداشته باشد اما فعلا انتخاب مناسب‌تری نداریم و این می‌تواند تا زمان پیدا شدن جایگزین مناسب نیاز حداقل ما را برطرف سازد.

۷/۱۰: Jeuxvideo.com
سیستم پاداش بازی به‌علاوه‌ی هوش مصنوعی بسیار ضعیف عمل می‌کنند و بسیار ناامید کننده هستند اما این بازی ویژگی‌های چشم‌گیری دارد که می‌تواند هواداران خاص خود را حفظ کند.

۷/۱۰: PSX-Sense.nl
بالاخره عنوانی خلق شد که در کنار مسابقه با خودروهای سبک قرار بگیرد اما باید بگوییم هرچند می‌توانید مدتی خود را با این بازی سرگرم کنید اما تصاویر گرافیکی بازی به نسبت ضعیف هستند. سرورهای خالی بازی یکی از امتیازهای مهم است؛ درواقع شما یک سرور همیشه در دسترس برای تجربه‌ی آنلاین این بازی دارید.

۴٫۵/۱۰: PlayStation Universe
عنوانی را شاهد هستیم که در آن کامیون‌ها به خوبی طراحی شده‌اند و از جزئیات مناسبی برخوردارند اما متاسفانه این طراحی دقیق کافی نیست و Truck Racing Championship نمی‌تواند رضایت شما را به‌طور کامل جلب کند.

در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم