کلیک/ جدیدترین پرچمدار شرکت هواوی یعنی میت 30 پرو برای بار سوم در یک مکان عمومی رویت شد. ظاهرا این محصول با صفحه نمایش Waterfall و برش نسبتا عریض روانه بازار می شود.
همانطور که می دانید، حدود یک ماه به رونمایی رسمی از سری جدید هواوی میت 30 باقی مانده است. با این حال تصاویر جدیدی در فضای مجازی منتشر شده که در آن ها فردی در حال استفاده از گوشی Mate 30 Pro است. این عکس ها نمای جلویی و پشتی دستگاه را به خوبی نمایش می دهند. بر اساس این تصاویر، صفحه نمایش میت 30 پرو از نوع Waterfall بوده و دو طرف آن با زاویه 90 درجه به سمت بیرون خم شده است. متاسفانه از آنجایی که ماژول دوربین، پشت یک محفظه لولادار پنهان شده، کلیه پرسش های ما در رابطه با شکل ظاهری آن همچنان بی جواب باقی می ماند. این دستگاه حدود یک ماه پیش نیز در مکان های عمومی مشاهده شده است. (تصویر پایین)


همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید، هواوی میت 30 پرو به جای فلش LED، از یک فلش زنونی نسبتا بلند بهره می برد. یکی از بزرگترین معایب این نوع فلش ها، اشغال فضای نسبتا زیاد در پنل پشتی است. دکمه پاور دستگاه همچنان در سمت راست و زیر کلیدهای تنظیم صدا قرار دارد.

ظاهرا شایعات منتشر شده پیرامون برش عریض هواوی میت 30 پرو واقعیت دارد؛ چرا که در بالای صفحه نمایش یک بریدگی نسبتا بزرگ به چشم می خورد که سنسورها و دوربین های مختلفی در آن تعبیه شده اند. دو حفره کوچک نیز در لبه فوقانی گوشی وجود دارند که هیچ یک متعلق به جک هدفون 3.5 میلی متری نیستند. احتمال می رود یکی از این حفره ها مربوط به فرستنده مادون قرمز باشد، اما کاربرد حفره دیگر هنوز مشخص نشده است.


در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم