شهر سخت افزار/ همانطور که می‌دانید سامسونگ امسال سیاست تغییر ساختاری گوشی‌های میان‌رده خود را در پیش گرفت و تولید گوشی‌های جذاب سری Galaxy A و Galaxy M به نوعی باعث نجات این شرکت و مثبت شدن مجدد روند فروش گوشی‌های هوشمندش شد. حالا و بعد از این عملکرد خوب، کره‌ای‌ها قصد دارند نسل دوم این محصولات را روانه بازار کنند.

سامسونگ سری Galaxy M را با اسامی مختلفی از جمله Galaxy M10، M20، M30 و M40 طراحی و روانه بازار کرده است. این 4 گوشی نسل اول این سری هستند که تا به امروز عملکرد بسیار خوبی در بازار داشته‌اند.

روز گذشته نیز اعلام شد که گوشی‌های سری جدید Galaxy A در سال آینده پیشرفت بسیار خوبی در حوزه دوربین، پردازش و باتری خواهند داشت و حالا نوبت به گوشی‌های Galaxy M است که شاهد این روند بروزرسانی در یک حالت مناسب باشند.

به تازگی اطلاعات جدیدی از محصولات آتی سامسونگ منتشر شده که نام و بخش مهمی از مشخصات آنها را به ما معرفی می‌کند. در این اطلاعات جدید عرضه سه گوشی با اسامی Galaxy M21، Galaxy M31 و Galaxy M41 محرز شد و نشان می‌دهد سامسونگ قصد دارد در هر سه بخش پردازنده مرکزی، دوربین و حافظه رم، این محصولات را با بروزرسانی‌های بسیار مطلوبی همراه کند.

گوشی اول که Galaxy M21 باشد محصولی خواهد بود با پردازنده جدید میان‌رده سامسونگ Exynos 9609 و 4 گیگابایت حافظه رم و برای آن دو دوربین 24 مگاپیکسلی (برای سنسور اصلی) و 5 مگاپیکسلی (برای سنسور عمق میدان) در نظر گرفته شده است.

گوشی دوم Galaxy M31 خواهد بود که بر خلاف دو مدل دیگر از چیپستی ساخت شرکت کوالکام استفاده خواهد کرد. در این گوشی Snapdragon 665 با 6 گیگابایت حافظه رم و ساختار دوربین سه‌گانه متشکل از دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی به همراه دو سنسور 12 و 5 مگاپیکسلی از نوع عریض و عمق میدان همراه می‌شود.

در نهایت سامسونگ قدرتمندترین گوشی خود که Galaxy M41 باشد را با چیپست Exynos 9630 و 6 گیگابایت حافظه رم همراه می‌کند و ساختار دوربین هیجان‌انگیزی سه‌گانه متشکل از سنسور اصلی 64 مگاپیکسلی با دو سنسور 12 و 5 مگاپیکسلی از انواع عریض و عمق میدان آن را همراهی خواهند کرد.

با این اوصاف می‌توان آینده روشنی را به مانند سال جاری در سال آینده نیز برای این گوشی‌ها متصور بود و سامسونگ می‌تواند با یک سیاست قیمت‌گذاری مشابه سال جاری و عرضه آنها، به روند موفق خود ادامه دهد.
در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم