باشگاه خبرنگاران/ سازندگان عنوان CSR Racing 2 اعلام کردند که این بازی از روی جدید نسخه فیلم سریع‌و‌خشن ساخته شده است.

شرکت Zynga که در ساخت عناوین مخصوص تلفن‌های همراه بسیار مشهور است به تازگی اعلام کرده است که با دو شرکت Universal Games و Digital Platforms یکی از عناوین بسیار جذاب را برای تلفن‌های همراه عرضه کرده است. دو شرکت Universal Games و Digital Platforms، جزو برترین شرکت‌های توسعه‌دهنده عناوین تلفن‌های همراه هستند و تقریبا تمامی عناوین ساخته شده توسط این دو شرکت طرفداران زیادی دارند و توانسته‌اند در همان ابتدای ورود به مارکت‌های اندروید و iOS، جزو پر دانلودترین عناوین زمان خود شوند.

ظاهرا این سه شرکت قصد دارند عنوانی را وارد فروشگاه‌های نرم‌افزاری موبایل کنند که بر اساس مجموعه فیلم سریع‌و‌خشن ساخته شده است. طبق اعلام شرکت Zynga در عنوانی که قرار است ساخته شود تمامی شخصیت‌های اصلی فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs & Shaw وجود دارند و هر کدام از این شخصیت‌ها در زمانی خاص وارد دنیای بازی خواهند شد. شخصیت‌هایی که در این بازی وجود دارند شامل Luke Hobbs، Deckard Shaw و Hattie Shaw می‌شود؛ این فیلم به‌تازگی برروی پرده سینماها رفته و با استقبال فراوانی مواجه شده است.

شرکت Zynga اعلام کرد گیمر‌ها در این بازی می‌توانند از خودرو‌های بسیار قدرتمندی مثل تویوتا سوپرا آئرودراپ ، نیسان اسکای لاین جی‌تی‌آر، نیسان زد ویلساید، نیسان آر-ایکس ۷ ویلساید و تعداد دیگری ماشین سطح بالا استفاده کنند؛ علاوه بر این افرادی که تا مرحله آخر بازی پیش بروند، خودروی تیوتا سوپرا آئرودراپ را بدست خواهند آورد که می‌توانند از آن در مسابقات استفاده کنند.

در این بازی تعداد بسیار زیادی مسابقه طراحی شده است و ظاهرا در بخش آنلاین بازی کاربران می‌توانند در مسابقات رانندگی شرکت کنند. همچنین این بازی دارای ۷۵ مرحله جداگانه است که بسیاری از آن‌ها مستقل از هم خواهند بود. این بازی CSR Racing 2 نام دارد و هم اکنون در App Store و Google Play Store برای دانلود رایگان کاربران در دسترس است.

در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم