سخت افزار/ به نظر می‌رسد که گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ قرار است که برای این شرکت موفقیت‌های خوبی در بازار بدست آورد، چرا که در گزارشاتی که توسط سامسونگ منتشر شده میزان پیش‌فروش این دستگاه بالاتر از نسل قبلی، یعنی نوت 9 عنوان شده است. با این وجود این میزان از استقبال از پرچمدار جدید سامسونگ تنها در سرزمین مادری آنها، یعنی کره جنوبی اتفاق افتاده است و هنوز مشخص نیست که نوت 10 در بازارهای بسیار مهم‌تر مانند ایالات متحده یا اروپا چه بازخوردی خواهد داشت.
استقبال خوب کره‌ای‌ها از پرچمدار جدید

طبق گزارشی که توسط Korea Herald منتشر شده است، استقبال از خانواده گلکسی نوت 10 آن هم فقط در یک کشور بسیار تحسین برانگیز بوده است. سری نوت 10 در مجموع 1.3 میلیون دستگاه پیش فروش شده است که رقم دو برابر میزان فروش نوت 9 بوده است.

طبق گفته سامسونگ محبوب‌ترین مدل خانواده پرچمدار جدید، نسخه 256 گیگابایتی گلکسی نوت 10 پلاس در رنگ Aura Glow است. مانند دیگر کشورها، اپراتورهای کره جنوبی مبلغ مشخصی را به عنوان یارانه برای خریداران نوت 10 در نظر گرفته‌اند که این رقمی در حدود 230 تا 375 دلار است. با این حال پیش از آنکه اپراتورهای کره خبر از این یارانه بدهند، فروشندگان دیگر ظاهر به افرادی که دستگاه مورد نظر را پیش‌خرید کنند مبلغ 580 دلار را پیشنهاد داده‌اند.

این پیشنهادات شگفت انگیز طبیعتاً به استقبال کاربرانی که قصد پیش‌خرید گوشی‎ای از سری پرچمدار جدید سامسونگ را دارند، کمک بزرگی خواهد کرد. این در حالیست که خانواده نوت 10 تقریباً با قیمت‌های دست نیافتنی و بسیار متفاوتی در بازار ایران به فروش می‌رسند. به عنوان مثال؛ گلکسی نوت 10 استاندارد در فروشگاه‌های اینترنتی از قیمت 14 میلیون 900 هزار تا 17 میلیون موجود است، در حالیکه قیمت نسخه پایه گلکسی نوت 10 پلاس 15 میلیون و پانصد هزار است و حتی به قیمت 18 میلیون 900 هزار هم به فروش می‌رسد.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم