باشگاه خبرنگاران/ نزدیک به دو ماه پیش استودیو Square Enix اعلام کرده که قرار است از مجموعه مارول، بازی رایانه‌ای بسازد؛ اما تاکنون خبری از این بازی منتشر نشده بود و حتی تریلری هم که از این عنوان در مراسم E3 پخش شد، پشت در‌های بسته و تنها برای توسعه دهندگان عناوین رایانه‌ای به نمایش گذاشته شد، همچنین این بازی در مراسم San Diego Comic Con نیز نمایش داشت، اما این بار هم ویدئو تنها برای افرادی که در Marvel Games’ panel حضور داشتند، منتشر شد. فیلم نمایش داده شده در مراسم San Diego Comic Con از بازی مذکور، پس از این مراسم در فضای مجازی منتشر شد، اما این تریلر به گونه ساخته شده بود که اگر شخصی در مراسم رسمی شرکت اسکور انیکس حضور نداشت، نمی‌فهمید این تریلر چه معنایی دارد.

اما اخیرا شرکت Square Enix به تمام ابهامات مربوط به بازی A-Day از مجموعه Marvel’s Avengers پاسخ داد و گیم پلی این بازی را به طور رسمی در صفحه مجازی خود منتشر کرد که ظاهرا رمز‌گشایی شده است و به طور کامل برای گیمر‌ها قابل درک است.

در این گیم پلی ۱۳ دقیقه‌ای تقریبا یکی از ماموریت‌های تمامی شخصیت‌های اصلی نشان داده شده است و گیمر می‌تواند نحوه عملکرد هر کدام از شخصیت‌ها را به طور مجزا مشاهده کند. شخصیت‌هایی که در این گیم پلی نشان داده شده‌اند شامل: Captain America، Hulk، Thor، Iron Man و Black Window است؛ شرکت Square Enix این گیم پلی را فیلم آموزشی می‌داند و از آن با این عنوان در صفحه مجازی یاد کرده است.

این عنوان قرار است در ۱۵ می‌ سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های PS4، Xbox One، Google Stadia و پلتفرم کامپیوتر وارد بازار شود و باید امیدوار بود که تا این تاریخ، اطلاعات جدید از این بازی منتشر شود.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم