سخت افزار/ به تازگی خبری مبنی بر افشای دوربین EOS 90D و EOS M6 Mark II منتشر شد و بر اساس گزارش های وب سایت Canon به صورت ناگهانی ویدیویی تبلیغاتی از این دو مدل از دوربین های جدید خود منتشر کرد و در زمانی کوتاه هم این ویدیوها را حذف نمود. در ادامه به جزییات این خبر و کشفیات جدید در رابطه با این دو دوربین خواهیم پرداخت.

جزییات فاش شده از دوربین EOS 90D

دوربین EOS 90D از سنسور 32.5 اینچی بهره برده و امکان ثبت تصاویر متوالی را تا 10 تصویر در اختیارتان قرار خواهد داد. از دیگر ویژگی های این مدل می توان به سیستم فوکوس خودکار در 45 نقطه اشاره کرد. هنوز جزییاتی بیشتری از این مدل منتشر نشده است اما شاهد یک دوربین DSLR پیشرفته خواهیم بود که از قابلیت هایی چون سیستم ردیابی، کیفیت بالای تصویر، اتصال بیسیم مقاوم در برابر آب و گرد و خاک و موارد این چنینی بهره خواهد برد.

جزییات فاش شده از دوربین EOS M6 Mark II

این دوربین دارای سنسور 32.5 اینچی بوده و از پردازنده Digic 8 بهره می برد. نمایشگر این دوربین قابل چرخش بوده و کیفیت نمایش خوبی را ارائه خواهد کرد. این دوربین از نرخ 30 فریم بر ثانیه برخوردار بوده و قابلیت تصویربرداری و ثبت عکس هایی پی در پی را تا 14 تصویر خواهد داشت. از سوی دیگر در این مدل امکان فیلم برداری 4K نیز ارائه خواهد شد.


در نهایت این دو دوربین هنوز به صورت رسمی معرفی نشده اند و در نتیجه جزییاتی از زمان عرضه و قیمت آن ها در اختیارمان قرار ندارد. اما به زودی شاهد معرفی رسمی این دو محصول و جزییات بیشتر از دو دوربین حرفه ای Canon خواهیم بود و اخباری را در آینده در این زمینه در اختیار شما عزیزان و علاقه مندان قرار خواهیم داد.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

بلد
بلد آگهی