ترنجی/ می دانیم شیائومی ۷ شهریور از ردمی نوت ۸ و نوت ۸ پرو رونمایی می کند. این شرکت قبلاً تأیید کرده بود که نسخه پرو با دوربین ۶۴ مگاپیکسلی عرضه می‌شود و اکنون پوستر جدیدی را منتشر کرده که توانایی دوربین را در حفظ جزئیات حتی با زوم ۲۵ برابری نشان می‌دهد. در حقیقت ردمی نوت ۸ پرو زوم ۲۵ برابری خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

این شرکت در ادامه می گوید که دوربین 64 مگاپیکسلی عکس‌هایی با وضوح 9248×6936 پیکسل می‌گیرد که رزولوشن 25 برابر بیشتر از فول اچ دی، 7.7 برابر بالاتر از 4k و 2 برابر بیشتر از رزلوشن 8K دارد. خب مشخصا این مصداق ریختن قیمه‌ ها در ماست‌‌هاست (!) چرا که نه رزلوشن عکاسی ارتباطی به فیلم برداری دارد و نه حتی زاویه داد و گستره پوشش تصویر.

ردمی نوت ۸ و نوت ۸ پرو هر دو از چیپست مخصوص بازی گرافیکی Helio G90T بهره می برند، اما نوع غیر پرو به احتمال زیاد یک دوربین 48 مگاپیکسلی خواهد داشت. سری ردمی نوت ۸ یک هفته دیگر رسما معرفی خواهد شد اما در این میان، ما احتمالاً از طریق افشاگران و تیزرهای رسمی، اطلاعات بیشتری در مورد این دو گوشی خواهیم شنید.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این تبلیغات پیرامون زوم ۲۵ برابری صرفا به دلیل رزلوشن بالای تصویر باشد؟ به شکل قوی می شود گفت بله!
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم