انتخاب/ گوشی گلکسی S10 سامسونگ از محبوب ترین گوشی های این برند است. این گوشی جذاب طرفدارانی پر شمار دارد اما اگر این گوشی کثیف شد و تصمیم گرفتید تمیزش کنید چه راهکارهایی خواهید داشت؟

تمیز کردن گوشی می تواند بسیار مهم باشد. علت این است که برخی تصور می کنند چون گوشی ضد آب است بنابراین هر نوع روشی برای تمیز کردنش مشکل ندارد اما این حقیقت ندارد و بهتر است برای تمیز کردن گوشی گلکسی S10 سامسونگ احتیاط کنید.

بهترین روش برای تمیز کردن گلکسی S10 سامسونگ استفاده از پارچه میکروفیبر به همراه اسپری تمیز کننده لنز است.سامسونگ گلکسی S10 شما با درجه IP68 مقاوم در برابر آب است ، به این معنی که می توانید آن را خیس کنید ، اما هنوز هم هنگام تمیز کردن باید مراقب باشید.

از آنجا که S10 شما در برابر آب مقاوم است ، تمیز کردن آن بسیار آسان است ، مادامی که از برخی قوانین اساسی پیروی کنید. به طور خاص این گوشی دارای رتبه IP68 است ، به این معنی که تا پنج فوت زیر آب شیرین و تنها تا 30 دقیقه در برابر آب مقاوم است.بنابرای از آب صابون استفاده نکنید.از مواد تمیز کننده خانگی مانند دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ، دستگاه های تمیز کننده اسپری پنجره یا کانتر، الکل یا پاک کننده لوازم آرایشی نیز استفاده نکنید.

روش تمیز کردن شماره 1

بهترین راه برای تمیز نگه داشتن تلفن ، پاک کردن آن با پارچه میکرو فیبر است. همچنین می توانید پارچه میکروفیبر را با اسپری تمیز کننده لنز مرطوب کنید ، اما نباید از اسپری تمیز کننده مستقیم بر روی گوشی خود استفاده کنید. همیشه آن را روی پارچه اسپری کنید. شما می توانید بطری های کوچک اسپری تمیزکننده لنز را برای لنزهای دوربین و عینک خریداری کنید و مایعات نیز در گوشی های شما بسیار خوب کار می کنند.

روش تمیز کردن شماره 2

در موارد خاکی سفت و سخت ، می توانید تلفن خود را مدتی کوتاه زیر آب بگیرید، مانند شیر آب آشپزخانه یا حمام البته تا زمانی که از فشار قوی استفاده نکنید. سپس تلفن را با یک حوله نرم یا یک پارچه میکرو فیبر خشک کنید. اگر در درگاه USB آب بگیرید ، تا زمانی که کاملاً خشک نشود شارژ نمی شود.

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم