باشگاه خبرنگاران/ عناوین شرکت Telltale Games تقریبا از دنیای بازی‌های ویدیویی حذف شده‌اند چرا که سازندگان عناوین رایانه‌ای به جای عرضه قسمت بعدی بازی‌ها ترجیح می‌دهند نسخه بعدی عناوین پرفروش خود را روانه بازار کنند. عنوان Walking Dead یکی از بازی‌های شرکت Telltale Games است که این شرکت تاکنون ۲۳ قسمت از این بازی را روانه بازار کرده و تقریبا تمامی قسمت‌های آن توسط گیمرهای علاقه‌مند دریافت شده است. اما شرکت سازنده این بازی به تازگی اعلام کرده است که نسخه‌ای از این بازی در بازار عرضه شده است که تمامی قسمت‌های بازی در آن گنجانده شده است.

این نسخه که قیمتی نزدیک به ۵۰ دلار دارد شامل تمامی قسمت‌های بازی و بسته‌های الحاقی عرضه شده برای این بازی است. همچنین در این بسته گیمر چند شخصیت جدید، هدف گیمر در بازی، تفسیر سازنده بازی و فیلمی کوتاه از مستند عنوان The Walking Dead وجود خواهد داشت. علاوه بر این ظاهرا مجموعه‌ای از ۱۴۰ موسیقی مرتبط با بازی یا فیلم مجموعه The Walking Dead نیز در این بسته وجود دارد که تمامی آن‌ها با فرمت MP3 هستند.

همچنین این بسته امکانات جدید را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد که به بخش تنظیمات بازی مربوط می‌شود و گیمر می‌تواند از تنظیمات بازی حالت گرافیکی Graphic Black را فعال کنند که در تمامی قسمت‌های بازی اعمال خواهد شد و باعث بالا رفتن چشمگیر گرافیک بازی می‌شود، بنابر اعلام سازنده، با فعال سازی این حالت گیمر احساس حضور در بازی را خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست شرکت سازنده این بازی قصد دارد قسمت‌های جدید از آن را نیز بسازد و باید منتظر اعلام رسمی شرکت Telltale Games ماند. در حال حاضر مجموعه The Walking Dead برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلفرم کامپیوتر در دسترس گیمرها قرار دارد و گیمرها می‌توانند این عنوان را برای کنسول خود دریافت کنند.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم